Kodowanie SS3 - kamera cofania, rozpoznawanie znaków, fotel

LUKASZdiy
Posty: 45
Rejestracja: 30 sie 2015, o 22:46
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Imię: Łukasz

Kodowanie SS3 - kamera cofania, rozpoznawanie znaków, fotel

Post autor: LUKASZdiy »

Witajcie koledzy i koleżanki dzisiaj podjęliśmy próbę w zasadzie pierwszą w kodowaniu mojej S3 laurin klement 2017. Niestety część funkcji nie udało nam się uruchomić stąd też kilka pytań do bardziej obeznanych kolegów.

1) Jakie pozycje w jakich numerach modułów jakie bity należy zmienić żeby uruchomić wejście wideo kamery low,
2) funkcja Ułatwienia wysiadania w fotelu kierowcy postępowali zgodnie z wskazówkami jednak w tym module brak opisu bitów czy któryś z kolegów orientuje się który bit który by trzeba zmienić aby tą funkcję ustawić chodzi o to cofanie 5 cm w celu ułatwienia wysiadania
3) czytanie znaków niby uruchomiliśmy tą funkcję opcja pojawiła się w menu jednak samochód wyrzucił błąd jakie kodowanie należy przeprowadzić żeby uruchomić funkcję czytania znaków zaznaczam że samochód posiada funkcję lane Assist
4) samochód posiada funkcję front Assist Czyli jak dobrze mi nie mam ma zamontowany radar czyli do uruchomienia aktywnego tempomatu muszę wymienić manetkę na tą wersję z dodatkową dźwignią Ewentualnie proszę o jakąś pomoc co jeszcze trzeba będzie zakodować
kacluk
Posty: 503
Rejestracja: 28 lip 2019, o 14:50
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Corby - UK

Re: Kodowanie SS3 - kamera cofania, rozpoznawanie znaków, fotel

Post autor: kacluk »

przyłączam się do pytania...
Udało ci się zakodować kamerę??
ODPOWIEDZ