Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 22 wrz 2019, o 00:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 20 sie 2019, o 21:09 

Imi臋: 艁ukasz
Do艂膮czy艂(a): 30 sie 2015, o 22:46
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Witajcie koledzy i kole偶anki dzisiaj podj臋li艣my pr贸b臋 w zasadzie pierwsz膮 w kodowaniu mojej S3 laurin klement 2017. Niestety cz臋艣膰 funkcji nie uda艂o nam si臋 uruchomi膰 st膮d te偶 kilka pyta艅 do bardziej obeznanych koleg贸w.

1) Jakie pozycje w jakich numerach modu艂贸w jakie bity nale偶y zmieni膰 偶eby uruchomi膰 wej艣cie wideo kamery low,
2) funkcja U艂atwienia wysiadania w fotelu kierowcy post臋powali zgodnie z wskaz贸wkami jednak w tym module brak opisu bit贸w czy kt贸ry艣 z koleg贸w orientuje si臋 kt贸ry bit kt贸ry by trzeba zmieni膰 aby t膮 funkcj臋 ustawi膰 chodzi o to cofanie 5 cm w celu u艂atwienia wysiadania
3) czytanie znak贸w niby uruchomili艣my t膮 funkcj臋 opcja pojawi艂a si臋 w menu jednak samoch贸d wyrzuci艂 b艂膮d jakie kodowanie nale偶y przeprowadzi膰 偶eby uruchomi膰 funkcj臋 czytania znak贸w zaznaczam 偶e samoch贸d posiada funkcj臋 lane Assist
4) samoch贸d posiada funkcj臋 front Assist Czyli jak dobrze mi nie mam ma zamontowany radar czyli do uruchomienia aktywnego tempomatu musz臋 wymieni膰 manetk臋 na t膮 wersj臋 z dodatkow膮 d藕wigni膮 Ewentualnie prosz臋 o jak膮艣 pomoc co jeszcze trzeba b臋dzie zakodowa膰

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: