Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

logann
Posty: 139
Rejestracja: 25 cze 2017, o 21:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: logann »

Widziałem już wątek nt. zagłówków, ale tam było coś o przeszczepie z passata - mam nadzieję, że nie dubluję. Chodzi mi o dokupienie do superba 3 (MY2018) zagłówków tylnych z pakietu komfortowego snu (jak na zdjęciu, z takimi rozkładanymi rogami). W Kodiaku coś takiego jest dostępne jako opcja, w S3 w momencie jak ja konfigurowałem auto to tego nie było, potem wydaje mi się że pojawiła się taka opcja w konfiguratorze. Teraz niestety nic takiego nie widzę i już kompletnie zgłupiałem, nie wiem czy da się to zrobić. Wobec tego pytanie jest takie: czy ktoś może ma/spotkał się z takim rozwiązaniem w S3 i mógłby mi przesłać na priv numer nadwozia? Człowiek z serwisu powiedział, że wtedy po numerze nadwozia można poszukać części. Ewentualnie czy dałoby się to przeszczepić z Kodiaka?

Obrazek
Awatar użytkownika
timanfaya
Posty: 636
Rejestracja: 21 mar 2019, o 10:16
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: timanfaya »

To jest dostępne chyba (tylko?) W L&K. Sam bym chętnie dokupił taki zagłówek do SL, o ile nie będzie kosztował milionów.
marasmus007
Posty: 953
Rejestracja: 30 kwie 2011, o 01:34
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 371 KM/482 Nm
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Poznań

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: marasmus007 »

To jest dostępne w Pakiecie Komfortowego Snu , w konfiguratorze czeskim można do dołożyć , w naszym jakoś nie widać tego :/
Qdlaty
Posty: 30
Rejestracja: 16 lip 2019, o 20:06
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: kamil

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: Qdlaty »

Pakiet komfortowego snu jest dostępny w Pl (po lifcie), koszt 500zl.
logann
Posty: 139
Rejestracja: 25 cze 2017, o 21:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: logann »

OK, fajno, ale czy ktoś to ma i chciałby się podzielić numerem nadwozia :) ? Koleś w serwisie szukał i szukał w tym swoim magicznym programie (katalogu części) i nie mógł znaleźć, mówił że po numerze by znalazł. Interesuje mnie wersja czarna, najlepiej skórzana.
marasmus007
Posty: 953
Rejestracja: 30 kwie 2011, o 01:34
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 371 KM/482 Nm
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Poznań

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: marasmus007 »

logann pisze:OK, fajno, ale czy ktoś to ma i chciałby się podzielić numerem nadwozia :) ? Koleś w serwisie szukał i szukał w tym swoim magicznym programie (katalogu części) i nie mógł znaleźć, mówił że po numerze by znalazł. Interesuje mnie wersja czarna, najlepiej skórzana.
Mnie też interesuje i także nie znalazłem, a potrzebuje skórę czarną :/ Dzieciaki jak zobaczyły w Kodiaku to zwariowały z radości
Awatar użytkownika
timanfaya
Posty: 636
Rejestracja: 21 mar 2019, o 10:16
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: timanfaya »

Qdlaty pisze:Pakiet komfortowego snu jest dostępny w Pl (po lifcie), koszt 500zl.
Jest jak jest, w sportline nie było i dalej nie ma, więc jedyna opcja to osobne dołożenie zagłówków :/ Kocyków natomiast nie potrzebuje (wchodzą w skład pakietu)
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: whity »

To zamów z kodiaqa jak jest dostępne... przecież to jest tylko doczepiane jak wieszak lub uchwyt do tableta... ja mam te rogi z passata i dzieci sobie chwalą
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
timanfaya
Posty: 636
Rejestracja: 21 mar 2019, o 10:16
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: timanfaya »

whity pisze:To zamów z kodiaqa jak jest dostępne... przecież to jest tylko doczepiane jak wieszak lub uchwyt do tableta... ja mam te rogi z passata i dzieci sobie chwalą
mylisz pakiety. Te o których piszesz można kupić sobie na allegro czy w sklepie skody. Natomiast komfortowy sen można kupić, ale tylko z autem - przynajmniej oficjalnie, bo nieoficjalnie da się pewnie kupić same zagłówki - i o to chodzi w tym wątku, aby dojść do tego co, gdzie i jak ;)
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: whity »

No to na podstawie kodiaqa można pewnie sprawdzić nr części.

U mnie to tak wyglada... poddupnik z isofix poprzez usunięcie oparcia z fotelika Cybex

Obrazek
Obrazek
Obrazek

(Syf w aucie bo jesteśmy na urlopie) :)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
marasmus007
Posty: 953
Rejestracja: 30 kwie 2011, o 01:34
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 371 KM/482 Nm
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Poznań

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: marasmus007 »

whity pisze:To zamów z kodiaqa jak jest dostępne... przecież to jest tylko doczepiane jak wieszak lub uchwyt do tableta... ja mam te rogi z passata i dzieci sobie chwalą
Też o tym myślałem ale należałoby podjechać z zagłówkiem od Superba i sprawdzić rozstaw. Mówisz doczepiane ? Miałem nieodparte wrażenie że jest to integralną częścią zagłówka (na zasadzie otwórz/zamknij) i trzeba wymienić cały zagłówek.
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: whity »

Wg mnie to co ty wstawiałeś to jest doczepiane... moje jest wymienne

A rozstaw nie może i nie będzie inny :)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
logann
Posty: 139
Rejestracja: 25 cze 2017, o 21:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: logann »

whity - podaj jakieś namiary na to co masz, podoba mi się to. Koleś w serwisie skody szukał też w częsciach od Kodiaka i tam były tylko zwykłe zagłówki - też nie mógł znaleźć takich z rogami :/ Ja nie wiem jak oni są szkoleni, jak mu powiedziałem o takim rozwiązaniu to był mega zdziwiony, że takie coś istnieje. Inna sprawa, że Kodiak który stał w salonie na wystawce też tego nie miał.


@edit: ok, chyba mam coś takiego: https://archiwum.allegro.pl/oferta/zagl ... 62133.html

Teraz trzeba poszukać aktywnej oferty ;)
bartekpion
Posty: 599
Rejestracja: 11 lut 2016, o 13:12
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2017
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: południowe mazowsze

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: bartekpion »

logann pisze:Teraz trzeba poszukać aktywnej oferty ;)
To są "zagłówki" od kinderów - czyli fabrycznych "fotelików" dla dzieci w pewnym wieku. Jak je założysz i siądziesz to będzie cię bodło w plecy a nie trzymało głowę. Musisz szukać dedykowanego z pakiety snu, i jak przedmówcy mówili rozstaw może być ten sam, ale zagłówek też może być inny, np trochę niższy lub wyższy. Trzeba dorwać to do ręki i zobaczyć numery części.
logann
Posty: 139
Rejestracja: 25 cze 2017, o 21:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: logann »

Znalazłem jeszcze coś takiego: https://archiwum.allegro.pl/oferta/vw-s ... 12287.html

to jest chyba to co ma whity. Napiszę do sprzedawcy, może ma jeszcze je na stanie.
ODPOWIEDZ