Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 20 sie 2019, o 10:48

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 27 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 17 lip 2019, o 10:26 

Do艂膮czy艂(a): 11 lut 2016, o 14:12
Samoch贸d: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Ale to nadal b臋dzie dobre dla dzieci. Doros艂y b臋dzie mia艂 to na plecach...

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 17 lip 2019, o 10:55 

Do艂膮czy艂(a): 23 sty 2015, o 17:53
Samoch贸d: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
A co mnie doro艣li interesuj膮 :)

#stayPremium :)

G贸ra

PostNapisane: 17 lip 2019, o 11:09 

Imi臋: Mariusz
Do艂膮czy艂(a): 30 kwi 2011, o 01:34
Aktualnie: JB4 360KM / 450Nm
Tu ewidentnie wida膰 , 偶e to jest ca艂y zag艂贸wek z otwieran膮/zamykan膮 cz臋艣ci膮 dla podtrzymania g艂owy. W Kodiaku jest to dost臋pne od 22 tygodnia.

Obrazek

G贸ra

PostNapisane: 17 lip 2019, o 12:25 

Do艂膮czy艂(a): 25 cze 2017, o 21:29
Samoch贸d: Superb III 4x4
bartekpion napisa艂(a):
Ale to nadal b臋dzie dobre dla dzieci. Doros艂y b臋dzie mia艂 to na plecach...

No bo to jest w艂a艣nie dla dzieci :D Takich co siedz膮 na "poddupniku" ale nie maj膮 gdzie g艂owy oprze膰 jak przysn膮.

G贸ra

PostNapisane: 17 lip 2019, o 13:41 

Do艂膮czy艂(a): 8 wrz 2013, o 09:56
Samoch贸d: Inny
Silnik: Inny
marasmus007 napisa艂(a):
Tu ewidentnie wida膰 , 偶e to jest ca艂y zag艂贸wek z otwieran膮/zamykan膮 cz臋艣ci膮 dla podtrzymania g艂owy. W Kodiaku jest to dost臋pne od 22 tygodnia.

Obrazek
To nie b臋dzie ca艂y zag艂贸wek, tylko doczepiany dynks, jak pisa艂 Whity. Nie op艂aca艂oby si臋 tworzy膰 nowych form dla tak niszowego produktu.

G贸ra

PostNapisane: 17 lip 2019, o 14:16 

Camillinhio napisa艂(a):
marasmus007 napisa艂(a):

Obrazek
To nie b臋dzie ca艂y zag艂贸wek, tylko doczepiany dynks, jak pisa艂 Whity. Nie op艂aca艂oby si臋 tworzy膰 nowych form dla tak niszowego produktu.

Mo偶liwe 偶e masz racje ale rzu膰 okiem na drugi zag艂贸wek jest zamkni臋ty i doskonale wida膰 偶e wygl膮da jakby by艂 podzielony. Ja to mia艂em przez moment w r臋ku jak przelatywa艂em przez salon Skody w艂a艣nie w Kodiaku, ale nie by艂o czasu 偶eby si臋 temu przygl膮dn膮膰 i jak pisa艂em wcze艣niej mia艂em wra偶enie 偶e na dole to jest jako艣 przymocowane i dzia艂a na zasadzie otw贸rz/zamknij.

G贸ra

PostNapisane: 17 lip 2019, o 14:25 

marasmus007 napisa艂(a):
Mo偶liwe 偶e masz racje ale rzu膰 okiem na drugi zag艂贸wek jest zamkni臋ty i doskonale wida膰 偶e wygl膮da jakby by艂 podzielony. Ja to mia艂em przez moment w r臋ku jak przelatywa艂em przez salon Skody w艂a艣nie w Kodiaku, ale nie by艂o czasu 偶eby si臋 temu przygl膮dn膮膰 i jak pisa艂em wcze艣niej mia艂em wra偶enie 偶e na dole to jest jako艣 przymocowane i dzia艂a na zasadzie otw贸rz/zamknij.

Powiem tak: pies to gryz艂 jak to jest zamontowane, wa偶ne 偶e spe艂nia zadanie :P Jak macie dost臋p panowie do jakiego艣 salonu blisko Was, w kt贸rym stoi Kodiaq (lub Superb) z takim cudem to mo偶e by艣cie mogli spisa膰 jakie艣 numery nadwozia albo sprawdzi膰 z kolesiem z salonu jaki numer ma ta konkretna cz臋艣膰 w katalogu 偶eby to zam贸wi膰. Ja by艂em wczoraj w salonie, ale sztuka kt贸ra tam sta艂a nie mia艂a tego zag艂贸wka.

G贸ra

PostNapisane: 17 lip 2019, o 14:29 

logann napisa艂(a):
marasmus007 napisa艂(a):

Powiem tak: pies to gryz艂 jak to jest zamontowane, wa偶ne 偶e spe艂nia zadanie :P Jak macie dost臋p panowie do jakiego艣 salonu blisko Was, w kt贸rym stoi Kodiaq (lub Superb) z takim cudem to mo偶e by艣cie mogli spisa膰 jakie艣 numery nadwozia albo sprawdzi膰 z kolesiem z salonu jaki numer ma ta konkretna cz臋艣膰 w katalogu 偶eby to zam贸wi膰. Ja by艂em wczoraj w salonie, ale sztuka kt贸ra tam sta艂a nie mia艂a tego zag艂贸wka.

W nowym tygodniu przy wolnej chwili jak nie wyjad臋 podlece zobaczy膰 tego Kodiaka. Nie wiem tylko czy to nie by艂 zam贸wiony i przygotowany do odbioru, gdy偶 nie by艂o przy nim s艂upka informacyjnego jak to mia艂o miejsce przy pozosta艂ych autach.

G贸ra

PostNapisane: 17 lip 2019, o 14:46 

marasmus007 napisa艂(a):

W nowym tygodniu przy wolnej chwili jak nie wyjad臋 podlece zobaczy膰 tego Kodiaka. Nie wiem tylko czy to nie by艂 zam贸wiony i przygotowany do odbioru, gdy偶 nie by艂o przy nim s艂upka informacyjnego jak to mia艂o miejsce przy pozosta艂ych autach.

Dzi臋ki, trzymam kciuki :)

G贸ra

PostNapisane: 22 lip 2019, o 20:30 

Do艂膮czy艂(a): 2 wrz 2013, o 12:42
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Mamy Kodiaqa z takimi zag艂贸wkami. Nie przygl膮da艂em si臋 temu a偶 tak bardzo - raz tylko si臋 przespa艂em po %%% i dzia艂a :mrgreen: , ale po mojemu, to jest ca艂y zag艂贸wek, bo si臋 te boki podnosz膮 razem z nim.

Mog臋 na to spojrze膰 w 艣rod臋, jak nied藕wied藕 wr贸ci z trasy.

G贸ra

PostNapisane: 29 lip 2019, o 08:38 

MILeq napisa艂(a):
Mamy Kodiaqa z takimi zag艂贸wkami. Nie przygl膮da艂em si臋 temu a偶 tak bardzo - raz tylko si臋 przespa艂em po %%% i dzia艂a :mrgreen: , ale po mojemu, to jest ca艂y zag艂贸wek, bo si臋 te boki podnosz膮 razem z nim.

Mog臋 na to spojrze膰 w 艣rod臋, jak nied藕wied藕 wr贸ci z trasy.

I jak tam, uda艂o si臋 zerkn膮膰 :) ? Mo偶esz podes艂a膰 numer nadwozia na priv? Ja znalaz艂em na alledrogo podobne jak ma whity, ale z Kodiaqa te偶 wygl膮daj膮 ciekawie i chcia艂bym ceny sobie por贸wna膰.

G贸ra

PostNapisane: 15 sie 2019, o 13:06 

Imi臋: Maciej
Do艂膮czy艂(a): 5 cze 2018, o 19:30
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 2.0TSI (200KM)
To s膮 jakie艣 jaja. To w salonie nie wiedz膮? Chocia偶 fakt, ja nie kupi艂em Hyundaia i40 z fajnym 2.0 benzyniakiem, bo zag艂贸wek tak za bardzo do przodu mi g艂ow臋 "pcha艂". Dopiero "potem" sam sprawdzi艂em, 偶e by艂 spos贸b na regulacj臋 w poziome 3 stopniow膮, w salonie nic nie wiedzieli.
Ja te偶 taki chc臋 do mojego SII. Jak ze Skody to rozstawy pr臋t贸w i regulacja g贸ra-d贸艂 ta sama-zapewne.

艢wietny wynalazek.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 27 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: