Wymiana żarówek wnętrza na LED - szybkie pytanie

Fable94
Posty: 57
Rejestracja: 23 sty 2019, o 07:57
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Imię: Fabian

Wymiana żarówek wnętrza na LED - szybkie pytanie

Post autor: Fable94 »

Witam
Na samym początku chciałbym powiedzieć, że przeszukałem forum i na Google po przeglądałem ale nie znalazłem odp.

A więc, czy dam radę wymienić wszystkie żarówki wnętrza za pomocą czegokolwiek by nie uszkodzić tapicerki cyz plastików. Z góry podziękuję za ten zestaw do wymiany który proponuję Skoda i trzeba zapłacić chyba 80zl za kilka kawałków plastiku.
Jesli macie pomysły, daj znać :)
Dzięki
Marekb
Posty: 282
Rejestracja: 15 sie 2018, o 09:06
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: 211
Imię: Marek
Lokalizacja: Gdańsk,Antwerpia

Re: Wymiana żarówek wnętrza na LED - szybkie pytanie

Post autor: Marekb »

Fable94 pisze:Witam
Na samym początku chciałbym powiedzieć, że przeszukałem forum i na Google po przeglądałem ale nie znalazłem odp.

A więc, czy dam radę wymienić wszystkie żarówki wnętrza za pomocą czegokolwiek by nie uszkodzić tapicerki cyz plastików. Z góry podziękuję za ten zestaw do wymiany który proponuję Skoda i trzeba zapłacić chyba 80zl za kilka kawałków plastiku.
Jesli macie pomysły, daj znać :)
Dzięki
Na allegro masz zestawy po około 20 zł

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Fable94
Posty: 57
Rejestracja: 23 sty 2019, o 07:57
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Imię: Fabian

Re: Wymiana żarówek wnętrza na LED - szybkie pytanie

Post autor: Fable94 »

No to niewiem gdzie to znalazłeś bo ja widzę tylko na sklepledowy, za 40zl plus wysyłka to i tak przegięcie. Robił to ktoś bez tych narzędzi?
Marekb
Posty: 282
Rejestracja: 15 sie 2018, o 09:06
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: 211
Imię: Marek
Lokalizacja: Gdańsk,Antwerpia

Re: Wymiana żarówek wnętrza na LED - szybkie pytanie

Post autor: Marekb »

Fable94 pisze:No to niewiem gdzie to znalazłeś bo ja widzę tylko na sklepledowy, za 40zl plus wysyłka to i tak przegięcie. Robił to ktoś bez tych narzędzi?
ZESTAW DO ŚCIĄGANIA TAPICERKI 5 EL. BĘDZIN na allegro ,możesz to robić zwykłym sztywnym plastikiem

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Fable94
Posty: 57
Rejestracja: 23 sty 2019, o 07:57
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Imię: Fabian

Re: Wymiana żarówek wnętrza na LED - szybkie pytanie

Post autor: Fable94 »

Ok dzięki.

A takie pytanie, by nie zakładać kolejnego tematu.
Zdejmowal już ktoś kiedyś grill w Superbie. Da się to zrobić bez zdejmowania zderzaka?
Marekb
Posty: 282
Rejestracja: 15 sie 2018, o 09:06
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: 211
Imię: Marek
Lokalizacja: Gdańsk,Antwerpia

Re: Wymiana żarówek wnętrza na LED - szybkie pytanie

Post autor: Marekb »

Da się zrobić ale trochę zabawy,przeszukaj dobrze forum ,już o tym było ,z tego co ja wiem to u góry są śruby do których jest dosyć trudny dostęp i to wszystko

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
ty00
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwie 2021, o 19:14
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Superb 2021

Re: Wymiana żarówek wnętrza na LED - szybkie pytanie

Post autor: ty00 »

Powiedzcie jak zachowują się wasze żarówki po wymianie ze zwykłych na led. Ewentualnie czy ktoś ma auto z fabrycznym oświetleniem wnętrza LED
W moim przypadku Superb 2021 (tak wnętrze miało zwykłe żarówki) gdy
1) opcja oświetlenia wnętrza podczas otwierania drzwi włączona. Otwieram drzwi wnętrze się rozjaśnia, wsiadam czekam żeby światło zgasło. Światło nie gaśnie tylko się przyciemnia i zostaje lekko świecące się do momentu włączenia silnika, wtedy gaśnie całkowicie.
2) opcja oświetlenia wnętrza podczas otwierania drzwi wyłączona. Otwieram drzwi wnętrze się nie rozświetla. Wsiadam czekam cały czas żaróweczki są wyłączone.
3) zamykam auto w ciemnym garażu. Gdy spojrzę na wnętrze wygląda jak by żaróweczki się nie świeciły. Gdy przykucnę i spojrzę dokładnie w żarówkę widzę ze lekko się jarzy.
4) po jakim czasie od zamknięcia samochodu (zaryglowania drzwi) gasną wam cyfrowe zegary. Wysiadam z auta i od razu rygluje drzwi z pilota u mnie trwa to około 1min 40 sekund
ODPOWIEDZ