Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 20 kwi 2018, o 11:47

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 63 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 20 lut 2018, o 09:48 

Imi臋: Mariusz
Do艂膮czy艂(a): 30 kwi 2011, o 01:34
Samoch贸d: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
skipper napisa艂(a):
jakie daty produkcji ta akcja obejmuje? stycze艅 2017 te偶?
u mnie raz si臋 tylko zawiesi艂y ale na razie nikt nie dzwoni ze skody...

Ja mam w艂a艣nie stycze艅 2017, ale jak pisa艂em wcze艣niej podzi臋kowa艂em jak sie spierdoli to przyjad臋.

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 20 lut 2018, o 19:59 

Imi臋: Adam
Do艂膮czy艂(a): 25 gru 2016, o 15:01
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
skipper napisa艂(a):
jakie daty produkcji ta akcja obejmuje? stycze艅 2017 te偶?
u mnie raz si臋 tylko zawiesi艂y ale na razie nikt nie dzwoni ze skody...
U mnie w MY2018 (produkcja sierpie艅 2017) te偶 tylko raz 艣wiat艂a si臋 nie podnios艂y, dopiero po prawie 5 miesi膮cach i 10 000 kilometr贸w. Ale by膰 mo偶e mia艂o to zwi膮zek z tym, 偶e przed odpaleniem auto sta艂o przez 2 dni z jednym ko艂em na kraw臋偶niku. Na razie nie zapraszali na 偶adn膮 akcj臋 :P

G贸ra

PostNapisane: 5 mar 2018, o 12:44 

Imi臋: Piotr
Do艂膮czy艂(a): 31 sie 2017, o 11:50
Samoch贸d: Superb III 4x4
Dosta艂em odpowied藕 od Skody poprzez FB - po miesi膮cu oczekiwania w opsrciu o komunikaty "poczekaj, staramy si臋 ustali膰 jak pom贸c Ci profesjonalnie":

"Piotrze, w tej sprawie prosimy o bezpo艣redni kontakt z naszym najbli偶szym autoryzowanym serwisem, kt贸ry zdiagnozuje przyczyn臋 wyst臋puj膮cego problemu i udzieli Ci wszystkich informacji na temat ewentualnej naprawy. W wypadku decyzji odmownej, je艣li nie b臋dziesz si臋 z ni膮 zgadza膰, istnieje mo偶liwo艣膰 z艂o偶enia reklamacji. Adres, dane kontaktowe i godziny otwarcia naszych autoryzowanych serwis贸w znajdziesz na stronie: http://dealers.skoda-auto.com/456/pl-pl. Pozdrawiamy!"

Czyli - wr贸膰 tam, gdzie ju偶 dwa razy Ci odm贸wili jakiejkolwiek pomocy - a jak Ci si臋 nie podoba, to pisz reklamacj臋 na og贸lny adres.

Skoda zaczyna by膰 dla mnie synonimem profesjonalnego podej艣cia do klienta ;)

Pozdro, G.

G贸ra

PostNapisane: 8 mar 2018, o 12:01 

Do艂膮czy艂(a): 7 lut 2017, o 10:59
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)
Aktualnie: 205KM/364Nm
bartekpion napisa艂(a):
do mnie dzwonili kilka minut temu. mam z marca 2017. nie zawiesi艂y si臋 nigdy, i niech tak pozostanie...

U mnie te偶 marzec 2017 i przed chwil膮 si臋 dowiedzia艂em, 偶e te偶 jest obj臋ty akcj膮.
Na jutro si臋 um贸wi艂em na aktualizacj臋 sterownika.

Skoda Superb III Sportline 娄 2017 -

G贸ra

PostNapisane: 9 mar 2018, o 12:22 

Do艂膮czy艂(a): 7 lut 2017, o 10:59
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)
Aktualnie: 205KM/364Nm
Ja ju偶 jestem po aktualizacji (mimo, 偶e nie zaobserwowa艂em wcze艣niej 偶adnych problem贸w z ksenonami).
Tak przy okazji prosi艂em, 偶eby mi zrobili update na wszystkim co mo偶liwe (MY 2017) i go艣膰 posprawdza艂, ale stwierdzi艂, 偶e wszystko jest ju偶 najbardziej aktualne.

Skoda Superb III Sportline 娄 2017 -

G贸ra

PostNapisane: 12 mar 2018, o 12:01 

Imi臋: Piotr
Do艂膮czy艂(a): 31 sie 2017, o 11:50
Samoch贸d: Superb III 4x4
Update: stawi艂em si臋 w ASO ponownie, dostarczaj膮c im p艂ytk臋 z filmikami przedstawiaj膮cymi efekt usterki, nagrywanymi praktycznie codziennie przez ostatni miesi膮c - i zapowiadaj膮c, 偶e je艣li tym razem "nie stwierdz膮 b艂臋du" - prosz臋 o pisemn膮 odmow臋 naprawy i id臋 do s膮du.
Okaza艂o si臋, 偶e jednak da si臋 co艣 zrobi膰 - "ponownie" wgrali nowy soft z akcji serwisowej, zrobili reset jakiego艣 modu艂u odpowiadaj膮cego za 艣wiat艂a... i nagle procedura poziomowania 艣wiate艂 totalnie si臋 zmieni艂a (kolejno艣膰 ruch贸w reflaktor贸w jest totalnie inna ni偶 wcze艣niej), a 艣wiat艂a zacz臋艂y si臋 poziomowa膰 codziennie bez problem贸w.
Wniosek: wygl膮da na to, 偶e ostatnio albo wcale nie wykonali akcji serwisowej, albo zrobili to niew艂a艣ciwie - bo zachowanie reflektor贸w po pierwszym "wgraniu" nie uleg艂o zmianie.
Wniosek II: Nigdy nie ufaj temu, co m贸wi膮 Ci w ASO :)

G贸ra

PostNapisane: 12 mar 2018, o 17:33 

Do艂膮czy艂(a): 3 sty 2015, o 15:34
Silnik: 2.0TSI (220KM)
tak, trzeba ich cisn膮膰, ja 3x by艂em z jedn膮 spraw膮 i na koniec przynios艂em wydruk dyskusji z forum :mrgreen: i dopiero zrobili

G贸ra

PostNapisane: 12 mar 2018, o 19:55 

Imi臋: Jacek
Do艂膮czy艂(a): 12 mar 2018, o 19:45
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Witam,
Te偶 jestem po akcji serwisowej 艣wiate艂. Od teraz 艣wiat艂a poziomuj膮 si臋 po w艂膮czeniu silnika i "taniec" 艣wiate艂 ma inn膮 form臋 jak poprzednio.

Zauwa偶y艂em jednak jeszcze inn膮 zmian臋 - kierunkowskazy. Poprzednio jak wy艂膮cza艂 si臋 migacz to 艣wiat艂o dzienne stopniowo rozja艣nia艂o do swojej docelowej jasno艣ci. Teraz porostu migacz si臋 wy艂膮cza i natychmiast zapala si臋 艣wiat艂o dzienne odrazu z swoj膮 docelow膮 jasno艣ci膮. Te偶 tak macie? Nie ukrywam, 偶e poprzedni efekt bardzo mi si臋 podoba艂.

G贸ra

PostNapisane: 19 mar 2018, o 19:38 

Do艂膮czy艂(a): 11 lut 2016, o 14:12
Wczoraj pierwszy raz zawiesi艂o mi si臋 艣wiat艂o, a dok艂adnie jedno, lewe. samoch贸d sta艂 na mrozku, lekkim. czyli wniosek 偶e ma to zwi膮zek z temperatur膮 (do tej pory wyjazd z gara偶u i powr贸t, bez stania na mrozie). chyba trzeba b臋dzie pojecha膰 na t膮 akcj臋...

G贸ra

PostNapisane: 6 kwi 2018, o 08:38 

Imi臋: Alexyn
Do艂膮czy艂(a): 26 kwi 2017, o 12:18
JacekZ napisa艂(a):
Witam,
Te偶 jestem po akcji serwisowej 艣wiate艂. Od teraz 艣wiat艂a poziomuj膮 si臋 po w艂膮czeniu silnika i "taniec" 艣wiate艂 ma inn膮 form臋 jak poprzednio.

Zauwa偶y艂em jednak jeszcze inn膮 zmian臋 - kierunkowskazy. Poprzednio jak wy艂膮cza艂 si臋 migacz to 艣wiat艂o dzienne stopniowo rozja艣nia艂o do swojej docelowej jasno艣ci. Teraz porostu migacz si臋 wy艂膮cza i natychmiast zapala si臋 艣wiat艂o dzienne odrazu z swoj膮 docelow膮 jasno艣ci膮. Te偶 tak macie? Nie ukrywam, 偶e poprzedni efekt bardzo mi si臋 podoba艂.

Ja r贸wnie偶 jestem po akcji ze 艣wiat艂ami. Potwierdzam, 艣wiat艂a teraz ta艅cz膮 inaczej. Bardziej wariuj膮. Nie sprawdza艂em jeszcze kierunkowskaz贸w ale je艣li jest tak jak piszesz to s艂abo...faktycznie to stopniowe przechodzenie kierunku w dzienne by艂o (jest) ca艂kiem fajne.

G贸ra

PostNapisane: 6 kwi 2018, o 09:28 

alexyn napisa艂(a):
JacekZ napisa艂(a):
Witam,

Ja r贸wnie偶 jestem po akcji ze 艣wiat艂ami. Potwierdzam, 艣wiat艂a teraz ta艅cz膮 inaczej. Bardziej wariuj膮. Nie sprawdza艂em jeszcze kierunkowskaz贸w ale je艣li jest tak jak piszesz to s艂abo...faktycznie to stopniowe przechodzenie kierunku w dzienne by艂o (jest) ca艂kiem fajne.

Nie musisz sprawdza膰 , na pewno tak masz , korzystaj膮 wszyscy z tego samego update.

G贸ra

PostNapisane: 6 kwi 2018, o 10:18 

Imi臋: Alexyn
Do艂膮czy艂(a): 26 kwi 2017, o 12:18
marasmus007 napisa艂(a):
alexyn napisa艂(a):
JacekZ napisa艂(a):
Witam,

Nie musisz sprawdza膰 , na pewno tak masz , korzystaj膮 wszyscy z tego samego update.

No to troch臋 lipa...Mo偶e by jak膮艣 petycje do Skody napisa膰, 偶eby to przywr贸cili ? :)

G贸ra

PostNapisane: 6 kwi 2018, o 10:39 
Moderator

Do艂膮czy艂(a): 10 pa藕 2014, o 10:52
Samoch贸d: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Ocknij si臋.. chcesz napisa膰 do Skody, aby przywr贸cili Twoje zmiany w komputerze? :lol: Jedyn膮 reakcj膮 na to mo偶e by膰 mail od nich, 偶e w takim razie nie masz gwarancji :P

G贸ra

PostNapisane: 6 kwi 2018, o 12:32 

kamracik napisa艂(a):
Ocknij si臋.. chcesz napisa膰 do Skody, aby przywr贸cili Twoje zmiany w komputerze? :lol: Jedyn膮 reakcj膮 na to mo偶e by膰 mail od nich, 偶e w takim razie nie masz gwarancji :P

Jemu nie chodzi o "migacze pulsacyjne" a o to 偶e przed akcj膮 jak sie wy艂膮cza艂 kierunkowskaz to dzienne zapala艂y sie na zasadzie dimmera lekko roz艣wietla艂y sie do stanu 艣wiecienia maksymalnego.
Teraz po zmianie sofu jak sie kierunek wy艂膮cza to jest zero-jedynkowo czyli od razu jest max nie ma tego przej艣cia.

G贸ra

PostNapisane: 6 kwi 2018, o 13:06 

Do艂膮czy艂(a): 8 wrz 2013, o 09:56
Samoch贸d: Inny
Silnik: 2.0TDi SCW (240KM)
No i prawid艂owo. Auto ma by膰 od razu dobrze o艣wietlone i widoczne, a nie po czasie ;) Zw艂aszcza, 偶e jad膮c w 艣rodku i tak tego nie widzisz, tak偶e taki efekt tylko dla s膮siada. A po co s膮siadowi jakie艣 efekty? :P

Obrazek

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 63 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: