Zgubiony grot od kluczyka Kessy

Awatar użytkownika
jkp002
Posty: 150
Rejestracja: 12 sie 2016, o 11:58
Samochód: Superb III combi
Rocznik: 2016
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Imię: Janek
Lokalizacja: Warszawa

Zgubiony grot od kluczyka Kessy

Post autor: jkp002 »

Wiecie może czy jest możliwość dorobienia samego grota kluczyka. Znajomy zgubił ten mechaniczny kluczyk ukryty w pilocie Kessy. od swojej S3 W ASO powinni to ogarnąć. Ciekawe tylko ile kasy będą chcieli.
johnnybravo
Posty: 102
Rejestracja: 20 paź 2017, o 11:48
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: Wawa

Re: Zgubiony grot od kluczyka Kessy

Post autor: johnnybravo »

jkp002 pisze:Wiecie może czy jest możliwość dorobienia samego grota kluczyka. Znajomy zgubił ten mechaniczny kluczyk ukryty w pilocie Kessy. od swojej S3 W ASO powinni to ogarnąć. Ciekawe tylko ile kasy będą chcieli.
Nie miałem jeszcze okazji do Wrony dorabiać ale kiedyś do BMW dorabiałem cały kluczyk i wyszło mi tak że w ASO było 30zł drożej, więc warto sprawdzić i jak coś kupić oryginał
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13595
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Zgubiony grot od kluczyka Kessy

Post autor: Enriquez »

600 PLN za cały kluczyk. Nie ma rozdrabniania się na sam grot. To nie Pan Szewczyk Dratewka co dorabia na poczekaniu niestety.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
jkp002
Posty: 150
Rejestracja: 12 sie 2016, o 11:58
Samochód: Superb III combi
Rocznik: 2016
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Imię: Janek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zgubiony grot od kluczyka Kessy

Post autor: jkp002 »

Dzięki za info.
Za jakieś 2 tyg. będę na pierwszym przeglądzie mojej Kurki w ASO to się wypytam i dam znać. Swego czasu chciałem do Forda dodatkowy kluczyk z pilotem dorobić w ASO to krzyknęli tysiaka, a to był zwykły kluczyk-scyzoryk.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13595
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Zgubiony grot od kluczyka Kessy

Post autor: Enriquez »

Do S2, Octavii 2 itp. Można kupić zestaw kluczyków i wszystkich wkładek, łącznie ze stacyjką. Koszt to był 400-600 na Allegro, 1200 w ASO. Nówki sztuki zapakowane fabrycznie. O ile tak samo jest z SIII, w Twoim przypadku musiałbyś wymienić tylko dwa groty w swoich kluczykach i wkładkę w drzwiach kierowcy (o ile masz kessy). Obyło by się bez kodowania i cudowania w ASO, a pozostałe części mógłbyś sprzedać nieco taniej.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13595
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Zgubiony grot od kluczyka Kessy

Post autor: Enriquez »

Kufa, nawet znalazłem ... mogą Ci to nawet w ASO zakodować i zamontować, ale jak chodzi o sam grot, to dasz sobie radę w 10 minut sam.

http://allegro.pl/kluczyk-pilot-wkladka ... 05015.html

Obrazek
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
ODPOWIEDZ