Drżenie przycisków sterowania fotelem

alexyn
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 12:18
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Alexyn
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Drżenie przycisków sterowania fotelem

Post autor: alexyn »

orlik pisze:Nie
A zamierzasz sam dłubać czy za pomocą ASO? :)
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2984
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: Drżenie przycisków sterowania fotelem

Post autor: orlik »

Czasem delikatnie odsuwam fotel do tyłu albo podnoszę/obniżam i przestaje. Najczęściej podgłaszam radio :D Do Aso już nie mam cierpliwości jeździć... :?
alexyn
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 12:18
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Alexyn
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Drżenie przycisków sterowania fotelem

Post autor: alexyn »

orlik pisze:Czasem delikatnie odsuwam fotel do tyłu albo podnoszę/obniżam i przestaje. Najczęściej podgłaszam radio :D Do Aso już nie mam cierpliwości jeździć... :?
Zazdroszczę, że tak potrafisz się tym nie przejmować. Mnie każdy "skrzyp"/stuk/hałas niesamowicie drażni :)
Maticsh
Posty: 23
Rejestracja: 25 wrz 2016, o 16:02
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Superb III L&K
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drżenie przycisków sterowania fotelem

Post autor: Maticsh »

orlik pisze:U mnie też jest to brzęczenie i zlokalizowałem to na plastiku prawego przedniego fotela (ta boczna osłonka w, której mieszczą się przyciski do elektrycznego sterowania fotelem). Jak ktoś siedzi na fotelu to jest cisza, a jak jeżdżę sam to słychać.
U mnie występował identyczny objaw. Jedyne co z tym zrobiłem, to lekko docisnąłem ten plastik i brzęczenie ustało.
alexyn
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 12:18
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Alexyn
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Drżenie przycisków sterowania fotelem

Post autor: alexyn »

Maticsh pisze:
orlik pisze:U mnie też jest to brzęczenie i zlokalizowałem to na plastiku prawego przedniego fotela (ta boczna osłonka w, której mieszczą się przyciski do elektrycznego sterowania fotelem). Jak ktoś siedzi na fotelu to jest cisza, a jak jeżdżę sam to słychać.
U mnie występował identyczny objaw. Jedyne co z tym zrobiłem, to lekko docisnąłem ten plastik i brzęczenie ustało.
Docisnąłeś i był jakiś "klik"? Czy po prostu na siłę docisnąłeś?
jdef90
Posty: 409
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 08:37
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Drżenie przycisków sterowania fotelem

Post autor: jdef90 »

guma do żucia pomaga... redukcja stresu przez żucie, bądź przyklejenie na łączeniu fotel/panel przycisków. :mrgreen:
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2984
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: Drżenie przycisków sterowania fotelem

Post autor: orlik »

alexyn pisze:Zazdroszczę, że tak potrafisz się tym nie przejmować. Mnie każdy "skrzyp"/stuk/hałas niesamowicie drażni :)
Za dużo tego wszystkiego i teraz sobie tłumaczę, że i tak zdrowie najważniejsze :)
Obecnie od 140 w górę mam hałas od pasażera jak przy niedomkniętym oknie (uszczelki nie halo nad oknem - zjebali mi to przy akcji serwisowej z listwami ozdobnymi, wcześniej miałem spokój) ostatnio oddałem do serwisu to nawet się chyba autem nie przejechali, bo dalej identycznie jak było, więc naprawdę zdrowie najważniejsze :lol:
ODPOWIEDZ