zakup spuerba kontra problemy o których piszecie

Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: zakup spuerba kontra problemy o których piszecie

Post autor: whity »

Ale Ty Kupiles katowana używkę
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: zakup spuerba kontra problemy o których piszecie

Post autor: Łuki_ssuperb »

to nie zmienia faktu ;-)
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
czarls
Posty: 86
Rejestracja: 5 gru 2015, o 16:30
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Imię: Karol
Lokalizacja: Jędrzejów

Re: zakup spuerba kontra problemy o których piszecie

Post autor: czarls »

Mój klient ma Łopla Insignie chłop zrobił nią w 1.5 roku 26kkm,po czym auto podziękowało i powiedziało dalej nie jadę.Po rozegrzebaniu super endżina 1.6T oczom ukazał się jeden wypalony całkowicie tłok pozostałe trzy lekko już nadpalone.Powiem tak znam gościa już dobrych parę lat.Łoplem śmiga tylko on,do tego jeździ tak jak by go powiązali góra 20 więcej niż ustawa przewiduje.Skoro Łopel robi takie super mega wypasione silniki to tylko się przesiadać,chyba że pasjonat marki.Dla mnie to nie jest zrozumiałe żeby taka awaria mogła mieć miejsce w dopiero co dotartym aucie.Choć patrząc na to co mnie co krok spotyka z Yeti i SIII też po dotarciu ,to aż strach na wczasy jechać nad Adriatyk co by sobie nerwów nie psuć.
No turbo no fun :D
Chorzyn
Posty: 212
Rejestracja: 7 lis 2013, o 14:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 215 @ 449
Lokalizacja: Wawa

Re: zakup spuerba kontra problemy o których piszecie

Post autor: Chorzyn »

Oglądałem i testowałem nowa Insignie ... o ile sporo rzeczy może się podobać w salonie jak stoi o tyle podczas normalnej eksploatacji, dla kogoś kto jeździł wieloma samochodami zaczną wypływać rozmaite kwestie: słabe plastiki pod linia kolan, liczbę oszczędności i średnio ergonomiczne rozwiązania (choć i tak wiele poprawiono)... mój werdykt - ładnie opakowane przeciętne auto, odciągające uwagę od irytujących detali wzornictwem i fotelami Agr oraz ledami. Tak jak i Superb -
Rozsądne auto za rozsądna cenę (chociaż w niektórych wersjach już ocierające się o półkę "premium z cena". Jakbym miał kupować emocjami to wybrałbym Giulie QF ;] auto przeciętnej jakości w środku, a człowiek czuje się w niej wyjątkowo...
Niestety czasy jakości jako takiej i trwałości już dawno odeszły w zapomnienie ...
ODPOWIEDZ