Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 20 wrz 2017, o 10:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 1 lip 2017, o 21:06 

Do艂膮czy艂(a): 2 pa藕 2016, o 17:57
Samoch贸d: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Witam szanowne grono,
Jako szcz臋艣liwy posiadacz skody superb III z hakiem mam kilka pyta艅 do lepiej znaj膮cych temat.

Czy kto艣 wie jakiej grubo艣ci kable s膮 zamontowane w pinie nr 10 oraz 11? Chodzi mi o zasilanie lod贸wki w przyczepie kempingowej podczas jazdy. Obecnie system kuleje, lod贸wka nie pracuje i szukam przyczyny. Grza艂ka w lod贸wce sprawna ;)

Pozdrawiam

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 31 lip 2017, o 19:18 

Do艂膮czy艂(a): 28 sty 2017, o 19:25
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
opa_pl napisa艂(a):
Witam szanowne grono,
Jako szcz臋艣liwy posiadacz skody superb III z hakiem mam kilka pyta艅 do lepiej znaj膮cych temat.

Czy kto艣 wie jakiej grubo艣ci kable s膮 zamontowane w pinie nr 10 oraz 11? Chodzi mi o zasilanie lod贸wki w przyczepie kempingowej podczas jazdy. Obecnie system kuleje, lod贸wka nie pracuje i szukam przyczyny. Grza艂ka w lod贸wce sprawna ;)

Pozdrawiam

Witaj, mam chyba identyczny model SIII i identyczny problem. Na ten moment si臋 dowiedzia艂em w serwisie Skoda, 偶e m贸j samoch贸d nie ma w FABRYCZNYM haku doprowadzenia zasilania do pinu 10 i 11 :( Ma艂o tego, powiedzieli mi, 偶e fabrycznie nie przewidziano "do艂o偶enie" zasilania tych pin贸w i na gwarancji nie mog臋 tego zrobi膰. Jest to bez sensu, bo jakbym montowa艂 hak np. "Westfalia" , kt贸ry jest akceptowany przez Skod臋, to bym m贸g艂 wybra膰, czy chc臋 z wi膮zk膮 do pinu 10+11 czy nie.
A tak nici z profesjonalnym pod艂膮czeniem lod贸wki w przyczepie :(. Na razie pr贸buj臋 si臋 dowiedzie膰 z serwisu jaki przekr贸j ma zasilanie pinu 9 oraz kt贸ry z 4 bezpiecznik贸w, opisanych w instrukcji jako bezpieczniki gniazda haka, za co odpowiada (nr 22, 28, 28, 44).
Zatem ju偶 chyba wiesz, dlaczego Ci lod贸wka nie dzia艂a!
No i jestem ciekaw czy od czasu napisania posta na pocz膮tku lipca s膮 jakie艣 nowe do艣wiadczenia/dzia艂ania ???

G贸ra

PostNapisane: 31 lip 2017, o 23:39 
Moderator

Do艂膮czy艂(a): 10 pa藕 2014, o 10:52
Samoch贸d: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
We藕cie to olejcie i doci膮gnijcie ten przew贸d, nie jest to zbytnio ci臋偶kie, zwa偶ywszy, 偶e u Enriego w temacie by艂y bodaj偶e zdj臋cia wybebeszonego SIII o ile mnie pami臋膰 nie myli, aczkolwiek i bez tego wyj艣膰 kablem ze skrzynki i poci膮gn膮膰 to lewym progiem na ty艂 auta nie jest sztuk膮.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: