Listwy w dolnej części drzwi

pmi
Posty: 233
Rejestracja: 17 sty 2016, o 06:41
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Warszawa

Listwy w dolnej części drzwi

Post autor: pmi »

Cześć,
mam pewną wątpliwość natury estetycznej. W dolnej części drzwi znajduje się szeroka listwa - pewnie kolejny motyw typu kryształ. Patrząc z góry na drzwi widać szparę pomiędzy tą listwą a drzwiami taką że ewidentnie widać że ten element jest przyczepiony i ie stanowi jednej bryły z drzwiami.

Tak jest czy to niedoróbka egzemplarza? Juz myślałem czy by tego nie zafugować :). Przecież tam się zbierze zaraz jakieś błoto i bażant będzie gnić.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Listwy w dolnej części drzwi

Post autor: Enriquez »

Więcej błota masz już za nadkolami (przy słupku A), a za rok będziesz miał tam wiaderko liści.
Więc relax, napij się browarka i będzie Ci się spokojnie spało. Zanim kurak zardzewieje, to już go nie będziesz miał.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2978
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: Listwy w dolnej części drzwi

Post autor: orlik »

Wszystko na myciu wychodzi więc luz. Ludzie mieli też obawy do gromadzenia się brudu na reflektorach tam gdzie jest załamanie - też wszystko schodzi na bezdotyku i nie ma problemu. Większy syf się robi niestety na progach i to mogliby poprawić...
ODPOWIEDZ