Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 11 gru 2017, o 10:09

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 32 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 17 kwi 2016, o 07:10 

Do艂膮czy艂(a): 15 kwi 2016, o 17:16
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Milus napisa艂(a):
Tak to wina k贸艂 a wed艂ug Aso ten typ tak ma i w Polsce nie wolno tak szybko je藕dzi膰... wi臋c jest to ostatnia Skoda. Auto bardzo mi si臋 podoba Ale czekam na Optime kombi i do sprzedania.

To salon na Ko艣ciuszki ma chyba te same szkolenia ze "ten typ tak ma". Nowa optima z zewn膮trz bardzo 艂adna, nie wiem jak w 艣rodku.
Jak wczoraj w moim s3 zauwa偶y艂em ze przy podje藕dzie pod g贸rk臋 na jedynce obroty 2-2,5tys i wcisnieciu sprz臋g艂a dziwny odg艂os ...
I wyst臋puje to tyko w tym zakresie obrot贸w na 1 biegu i wydaje mi si臋 偶e to jest spowodowane tym luzem w skrzyni kt贸re ju偶 ASO stwierdzi艂o.
Te偶 nie jestem zadowolony z S3 my艣la艂em 偶e auto za 110k b臋dzie dawa膰 same przyjemno艣ci od nowo艣ci :) a szkoda bo nowa Skoda Kodiak zapowiadala si臋 艣wietnie ale w takim wypadku te偶 m贸wi臋 zdecydowanie nie skoda.

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 17 kwi 2016, o 17:57 

Do艂膮czy艂(a): 13 lut 2016, o 12:53
Samoch贸d: Superb III combi
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Jak co艣 to mo偶na si臋 spotka膰 i por贸wna膰 bo silniki te same. I ewentualnie podjecha膰 do 艢liwki.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 32 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: