Akcja serwisowa

Foton

Re: Akcja serwisowa

Post autor: Foton »

Przepraszam.
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Akcja serwisowa

Post autor: sko89 »

CLO27 pisze:Tak, ale pytam sko.
Mam po FL. Poprzednią Skodę też miałem po FL. Ale jeszcze wcześniej byłem tak samo głupi i nie zwracałem na to uwagi. Wiem co czujecie:)) I oczywiście nie macie racji w sprawie FL, chociażby dlatego, że S3 w porównaniu do S2 ma zupełnie nową platformę MQB na której nie mogą w Superbie (bo jest większy niż Passat) uzyskać takiej sztywności nadwozia jak w S2 na starej platformie. Z tego powodu musieli wycofać czasowo wersję z dachem panoramicznym. Chyba już wrócił o ile się nie mylę. Oczywiście wrzucenie takiego tematu przeze mnie tutaj to jak wskoczyć na golasa w mrowisko. Wiadomo, że zaraz cała zgraja ludzi, którzy już zamówili albo mają S3, aby ratować swoją psychikę, zacznie obrzucać mnie błotem i odczuwać z tego powodu pseudonarkotyczną satysfakcję (to tylko endorfiny się wydzielają:)). Zasada w psychologii jest prosta. Jak człowiek popełni błąd i uświadomi to sobie, to uruchamia mechanizmy obronne aby nie przyznać sobie, że jest "wadliwy" bo to działa autodepresyjnie i tym samym autodestrukcyjnie. A wiadomo, że atak (nie ważne czy słuszny) jest najlepszą obroną. Nie przejmujcie się więc, że mnie atakujecie, to efekt działania waszej podświadomości i nie macie na to wpływu.
A i wskoczenie na golasa w mrowisko jest bardzo zdrowe i w przenośni i w naturze:)))
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Akcja serwisowa

Post autor: sko89 »

Wrócę do Was drogie dzieci wieczorem bo teraz mam coś ciekawszego do roboty:))))
Awatar użytkownika
ursus
Posty: 1572
Rejestracja: 2 sie 2015, o 22:46
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: Akcja serwisowa

Post autor: ursus »

Dude... Super, że to napisałeś i wszyscy ci są wdzięczni. Po prostu nie pisz tego samego w każdym temacie.

Podsyłaj więcej ciekawych informacji, po prostu nie nudz i nie dorabiaj ideologii, że tu wszyscy nieświadomi S3 kupili.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Akcja serwisowa

Post autor: whity »

Teraz e klasse do Passata porownujesz?
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
Doniec
Posty: 212
Rejestracja: 12 sie 2015, o 20:00
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Akcja serwisowa

Post autor: Doniec »

@sko
BMW 3/5/7 (E90/E60/E65) mialo znacznie bardziej awaryjne i drogie w utrzymaniu silniki po lifcie niz przed. Jak to wytluamczysz? Jakiś pomysł? Wazne, ze sie kupuje auta które sa juz jakiś czas na rynku i znają je tak mechanicy jak i użytkownicy, a bolączki wieku dziecięcego sa usuwane (np. Opel Insignia). Nie wspominam tu o kolegach kupujących nowki S3 bo auta bede naprawianie na gwarancjj, a często po 2-3 latach będą sprzedawane. No ale ty wiesz wszystko lepiej...

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
kuba
Posty: 279
Rejestracja: 20 wrz 2015, o 10:41
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: WLKP

Re: Akcja serwisowa

Post autor: kuba »

Ja mam faktycznie dola ze kupiłem jak frajer nowy model teraz szukam glupka który się ze mną zamieni najlepiej na favorita bo to juz sprawdzona konstrukcja
"za skoda tyle czekasz chyba cie pojeb ...."
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Akcja serwisowa

Post autor: whity »

Coz...frajer zawsze zostanie frajerem ;)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Akcja serwisowa

Post autor: CLO27 »

whity pisze:Coz...frajer zawsze zostanie frajerem ;)
:lol:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
pjetko
Posty: 344
Rejestracja: 24 sie 2015, o 23:44
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: WPI

Re: Akcja serwisowa

Post autor: pjetko »

Sam zastanawiałem się nad tym, czy warto brać S3, bo to nowy model i pewnie będą na początku jakieś problemy. Jednak po zastanowieniu wyszedłem z założenia, że silniki, skrzynie i elektronika od prawie 2 lat są wkładane do B8, część jest sprawdzonych rozwiązań z OIII i golfa więc specjalnie nie ma się czego obawiać.

A teraz czekam na to, jak sko mi wytłumaczy, że jest inaczej, jaki to błąd popełniłem i jak to mam już prawie z tego powodu depresję :D
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Akcja serwisowa

Post autor: whity »

B8 jest już od 2 lat?
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Foton

Re: Akcja serwisowa

Post autor: Foton »

I jedziemy teraz o B8 tutaj:)
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Akcja serwisowa

Post autor: szms »

pjetko pisze:Sam zastanawiałem się nad tym, czy warto brać S3, bo to nowy model i pewnie będą na początku jakieś problemy. Jednak po zastanowieniu wyszedłem z założenia, że silniki, skrzynie i elektronika od prawie 2 lat są wkładane do B8, część jest sprawdzonych rozwiązań z OIII i golfa więc specjalnie nie ma się czego obawiać.

A teraz czekam na to, jak sko mi wytłumaczy, że jest inaczej, jaki to błąd popełniłem i jak to mam już prawie z tego powodu depresję :D

Przecież jak Ty dostaniesz fure to SIII będzie też już 2 lata :lol:
Foton

Re: Akcja serwisowa

Post autor: Foton »

I będzie stary bo przyjdzie zaraz fl :)
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Akcja serwisowa

Post autor: whity »

:)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
ODPOWIEDZ