Akcja serwisowa

Awatar użytkownika
AaaA
Posty: 245
Rejestracja: 3 maja 2013, o 10:14
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 204KM/435Nm
Lokalizacja: Mladá Boleslav

Re: Akcja serwisowa

Post autor: AaaA »

Sprawdzone i wysokiej jakości części ma tylko B5:)
Obrazek
galileo
Posty: 314
Rejestracja: 22 lis 2015, o 18:24
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Polska

Re: Akcja serwisowa

Post autor: galileo »

Najlepsze sa sprawdzone 10 letnie auta, jak sie nie psuja ;)
"Nie walcz z idiotami mają przewagę liczebną."
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Akcja serwisowa

Post autor: sko89 »

pjetko pisze:Sam zastanawiałem się nad tym, czy warto brać S3, bo to nowy model i pewnie będą na początku jakieś problemy. Jednak po zastanowieniu wyszedłem z założenia, że silniki, skrzynie i elektronika od prawie 2 lat są wkładane do B8, część jest sprawdzonych rozwiązań z OIII i golfa więc specjalnie nie ma się czego obawiać.

A teraz czekam na to, jak sko mi wytłumaczy, że jest inaczej, jaki to błąd popełniłem i jak to mam już prawie z tego powodu depresję :D
Jeżeli B8 są od dwóch lat to Ty już masz zamówionego S3 od 1 roku i kilku miesięcy. Sam wiesz lepiej jak się sprawuje. Pamiętaj, że jak ktoś chce być złośliwy to musi być inteligentny;)
pjetko
Posty: 344
Rejestracja: 24 sie 2015, o 23:44
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: WPI

Re: Akcja serwisowa

Post autor: pjetko »

Sko, sam dałeś świetny przykład tego, co wyżej napisałeś. Gdybyś był choć trochę inteligentny, to potrafiłbyś czytać ze zrozumieniem. Jednak ja nie jestem od tego, żeby Cię uczyć czytać, takich rzeczy uczą w szkole podstawowej, co bystrzejsi potrafią już to robić zanim do tejże szkoły pójdą. Jak widać Ty problemy masz z tym do dziś ;)
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Akcja serwisowa

Post autor: CLO27 »

pjetko pisze:Sko, sam dałeś świetny przykład tego, co wyżej napisałeś. Gdybyś był choć trochę inteligentny, to potrafiłbyś czytać ze zrozumieniem. Jednak ja nie jestem od tego, żeby Cię uczyć czytać, takich rzeczy uczą w szkole podstawowej, co bystrzejsi potrafią już to robić zanim do tejże szkoły pójdą. Jak widać Ty problemy masz z tym do dziś ;)
:mrgreen:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5808
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Akcja serwisowa

Post autor: pab567 »

Jak ja Was kocham...
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Akcja serwisowa

Post autor: sko89 »

CLO27 pisze:
pjetko pisze:Sko, sam dałeś świetny przykład tego, co wyżej napisałeś. Gdybyś był choć trochę inteligentny, to potrafiłbyś czytać ze zrozumieniem. Jednak ja nie jestem od tego, żeby Cię uczyć czytać, takich rzeczy uczą w szkole podstawowej, co bystrzejsi potrafią już to robić zanim do tejże szkoły pójdą. Jak widać Ty problemy masz z tym do dziś ;)
:mrgreen:
Pjetko - naukę zacznij od CLO od dłuższego czasu jest tak zapowietrzony z nadmiaru myśli, że wstawia tylko zielone ludziki. Sam przeczytaj co napisałeś, zmień interpunkcję i będzie ok:)))
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Akcja serwisowa

Post autor: kamracik »

pab567 pisze:Jak ja Was kocham...
To mi wygląda na markowanie celów :lol:
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Akcja serwisowa

Post autor: CLO27 »

sko89 pisze:
CLO27 pisze:
pjetko pisze:Sko, sam dałeś świetny przykład tego, co wyżej napisałeś. Gdybyś był choć trochę inteligentny, to potrafiłbyś czytać ze zrozumieniem. Jednak ja nie jestem od tego, żeby Cię uczyć czytać, takich rzeczy uczą w szkole podstawowej, co bystrzejsi potrafią już to robić zanim do tejże szkoły pójdą. Jak widać Ty problemy masz z tym do dziś ;)
:mrgreen:
Pjetko - naukę zacznij od CLO od dłuższego czasu jest tak zapowietrzony z nadmiaru myśli, że wstawia tylko zielone ludziki. Sam przeczytaj co napisałeś, zmień interpunkcję i będzie ok:)))
:mrgreen:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Jacek1976
Posty: 40
Rejestracja: 1 lis 2015, o 07:15
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: JACEK
Lokalizacja: Bolesøawiec

Re: Akcja serwisowa

Post autor: Jacek1976 »

Akcja dotyczy wszystkich superbow III dotyczy sprawdzenia złącza wtykowego T2a (elektronika)
dzideks
Posty: 14
Rejestracja: 3 lut 2016, o 19:38
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)

Re: Akcja serwisowa

Post autor: dzideks »

A ja mojego sIII musiałem przez dwa tygodnie oglądać u dilera przez szybe a w dniu odbioru powiedzieli żebym zadzwonił kiedy go dostanę bo właśnie otrzymali prikaz przeprowadzenia akcji serv z jakimis plastikami w kokpicie bo uniemożliwiały poprawne działanie poduszek powietrznych!!!
Że też mnie podkusiło na te cudo.

Pozdrawiam
Dzidek
daro
Posty: 518
Rejestracja: 20 sie 2015, o 19:56
Samochód: Superb III
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: Akcja serwisowa

Post autor: daro »

dzideks pisze:A ja mojego sIII musiałem przez dwa tygodnie oglądać u dilera przez szybe a w dniu odbioru powiedzieli żebym zadzwonił kiedy go dostanę bo właśnie otrzymali prikaz przeprowadzenia akcji serv z jakimis plastikami w kokpicie bo uniemożliwiały poprawne działanie poduszek powietrznych!!!
Że też mnie podkusiło na te cudo.

Pozdrawiam
Dzidek
jaka masz konfigurację i kiedy wyprodukowany
dzideks
Posty: 14
Rejestracja: 3 lut 2016, o 19:38
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)

Re: Akcja serwisowa

Post autor: dzideks »

wuprodukowali go w maju 2015, wersja style 1,4 150km. teraz użeram sie z dilerem w sprawie kaszany jaką funduje mi mój sIII przy zmianie biegów< servis twierdzi że nie wchodza mi albo coś chrupie przy wrzucaniu z mojego powodu bo( uwaga!) źle je wrzucam tj. za szybko, za mocno i pewnie dość że nie dokładnie to pewnie bez sprzęgła.więc facet nic nie stwierdza , a nawet jeśli, to TEN TYP TAK MA. super... teraz chce to od nich na piśmie. trzech innych mechaników min. z mercedesa stwierdziło że coś jest nie tak ze skrzynią i lepiej zeby servis zajął sie tym na poważnie bo moze być nie ciekawie.

pozdrawiam fanów pewnego wielkiego serwisu w zach-pom.
dzidek
daro
Posty: 518
Rejestracja: 20 sie 2015, o 19:56
Samochód: Superb III
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: Akcja serwisowa

Post autor: daro »

dzideks pisze:wuprodukowali go w maju 2015, wersja style 1,4 150km. teraz użeram sie z dilerem w sprawie kaszany jaką funduje mi mój sIII przy zmianie biegów< servis twierdzi że nie wchodza mi albo coś chrupie przy wrzucaniu z mojego powodu bo( uwaga!) źle je wrzucam tj. za szybko, za mocno i pewnie dość że nie dokładnie to pewnie bez sprzęgła.więc facet nic nie stwierdza , a nawet jeśli, to TEN TYP TAK MA. super... teraz chce to od nich na piśmie. trzech innych mechaników min. z mercedesa stwierdziło że coś jest nie tak ze skrzynią i lepiej zeby servis zajął sie tym na poważnie bo moze być nie ciekawie.

pozdrawiam fanów pewnego wielkiego serwisu w zach-pom.
dzidek
dzięki.
co do plastików to mój S3 może już tego problemu nie mieć. Który bieg Ci słabo wchodzi: jeden jakiś czy wszystkie?
dzideks
Posty: 14
Rejestracja: 3 lut 2016, o 19:38
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)

Re: Akcja serwisowa

Post autor: dzideks »

jedynka i trójka najgorzej, fajne uczucie jakbym mieszał w wiadrze z kamieniami, no i wsteczny też nienajlepiej, reszta średnio. poza tym za każdym razem wchodzą innaczej. geniusz w servisie wymyślił żebym se wrzucał se np. bieg drugi raz jak mi źle wchodzi... cwaniura z koziej dupy.
ODPOWIEDZ