Dokładność nawigacji Columbus
- ursus
- Posty: 1572
- Rejestracja: 2 sie 2015, o 22:46
- Samochód: Superb III combi
- Silnik: 2.0TSI (190KM)
- Lokalizacja: Kraków
Re: Dokładność nawigacji Columbus
10/10pjetko pisze:W 2012 przed euro
Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
- Enriquez
- Administrator
- Posty: 13609
- Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
- Samochód: Inny
- Rocznik: 2022
- Silnik: Inny
- Imię: Marcin
- Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW
Re: Dokładność nawigacji Columbus
Wczoraj usłyszałem u fryzjera, że przejezdne ma być jeszcze w tym roku. Choć zawsze wydawało mi się, że ma to być 2015, na jesień.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
- gachul
- Posty: 3888
- Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
- Samochód: Superb III 4x4
- Silnik: 2.0TSI (280KM)
- Aktualnie: CS rullez :P
- Imię: Grzesiek
- Lokalizacja: Limanowa/Łódź
- Kontakt:
Re: Dokładność nawigacji Columbus
zapowiedzi były na jesien 2016... potem Zdanowska sie chwaliła że bedzie to kwiecien 2016 o ile zima nie bedzie surowa... czy w tym roku???? chyba za bardzo optymistyczne
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
- Enriquez
- Administrator
- Posty: 13609
- Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
- Samochód: Inny
- Rocznik: 2022
- Silnik: Inny
- Imię: Marcin
- Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW
Re: Dokładność nawigacji Columbus
Im wcześniej tym lepiej - choć most w Srocku na razie chyba w fazie leżącej jest. No chyba, że puszczą ruch jakimś rondem a obok będą stawiać ten wiadukt.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
- respond
- Posty: 56
- Rejestracja: 18 wrz 2015, o 10:23
- Samochód: Superb III combi
- Silnik: 2.0TSI (190KM)
- Lokalizacja: Tarnów
Re: Dokładność nawigacji Columbus
Wracając do tematu, na zachód od Tarnowa (A4 do Wrocławia plus lokalne w opolskim) ani jednej skuchy. Dzisiaj ponownie Tarnów - Rzeszów i ponownie porażka. Połowę trasy zamiast po A4 pokazywało że jestem na drodze technicznej obok autostrady. Wydaje się, że problemem są skopane mapy (pozycjonowanie), a nie sprzęt. Zobaczymy jak to będzie po listopadowej aktualizacji.
-
- Posty: 62
- Rejestracja: 20 paź 2015, o 13:06
- Samochód: Superb III combi
- Silnik: 1.6TDI (120KM)
- Lokalizacja: Wrocław
Re: Dokładność nawigacji Columbus
Ja co tydzień latam Wrocław -> Łodź -> Gdynia -> Łodź -> Wrocław.
Gdzieś pomiędzy Wrocławiem i Łodzią zawsze jadę po polu, mimo że najbliższa droga to autostrada (tak wynika z nawigacji).
Zakładam, że to tbłąd i droga ustawiona jest jako zamknięta, albo coś ...
Gdzieś pomiędzy Wrocławiem i Łodzią zawsze jadę po polu, mimo że najbliższa droga to autostrada (tak wynika z nawigacji).
Zakładam, że to tbłąd i droga ustawiona jest jako zamknięta, albo coś ...
- gachul
- Posty: 3888
- Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
- Samochód: Superb III 4x4
- Silnik: 2.0TSI (280KM)
- Aktualnie: CS rullez :P
- Imię: Grzesiek
- Lokalizacja: Limanowa/Łódź
- Kontakt:
Re: Dokładność nawigacji Columbus
S8 całej nie ma w V12.... al A1 miedzy Kowalem a Włocławkiem masz??? też chyba pole
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
- pab567
- Ekspert
- Posty: 5816
- Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
- Samochód: Inny
- Silnik: Inny
- Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
- Imię: Paweł
- Lokalizacja: Warszafka (Ochota)
Re: Dokładność nawigacji Columbus
V12 miała mapy z 2014Q1. V13 to mapy z 2015Q1 więc już około 9 miesięcy przestarzałe...
Re: Dokładność nawigacji Columbus
wczoraj jechalem ta droga (s8). Miedzy zgierzem a wrockiem byl taki moment ze pokazywala caly czas ze jade poza droga.LowMan pisze:Ja co tydzień latam Wrocław -> Łodź -> Gdynia -> Łodź -> Wrocław.
Gdzieś pomiędzy Wrocławiem i Łodzią zawsze jadę po polu, mimo że najbliższa droga to autostrada (tak wynika z nawigacji).
Zakładam, że to tbłąd i droga ustawiona jest jako zamknięta, albo coś ...
moze geodeci popili i zle wytyczyli?