Odgłosy z nowego Superba

macias
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2018, o 17:41
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Maciek

Odgłosy z nowego Superba

Post autor: macias »

Witam Serdecznie Wszystkich,

Od maja 2018 posiadam Superba III Liftback wersja Style i muszę powiedzieć, że jedyną rzeczą, która doprowadza mnie do furii są różnorakie "obce" odgłosy z wielu źródeł.
Podzielę się trochę jak rozwiązałem jedną sprawę i może ktoś podpowie co robić z innymi problemami.

1. Najpierw latało/brzęczało coś w drzwiach kierowcy. Serwis się wypiął wielokrotnie, w końcu zrobiłem na własny koszt wyciszenie drzwi (Creativ w Pruszczu Gdańskim) - koszt 250 pln ale się opłaciło - cisza!
2. Na regularnych wybojach typu płyty jumbo, kostka etc. telepie na maxa plastikami ochraniającymi z boku przednie fotele - nie mam pojęcia co z tym zrobić - odgłos jest paskudy, cała kabina wchodzi w rezonans. Jak dotknę ręką plastiku i docisnę - znika.
3. Raz na jakiś czas "uaktywnia" się skrzeczenie w przednim zawieszeniu podczas pokonywania leżących policjantów. Uaktywnia się w sensie, że na przykład cały dzień jest, a potem znika na 2 tygodnie.

Krótkie pytania do Szanownych Kolegów: czy ktoś miał to samo i jak sobie z tym poradził.

dzięki
macias

BTW - właśnie kupiłem dla żony Kia Stonic za połowę ceny Superba i na tych samych wybojach jest cisza jak makiem zasiał. Słabo mi się zrobiło ... :)
Foton

Re: Odgłosy z nowego Superba

Post autor: Foton »

Zamien sie z zona:-)
ODPOWIEDZ