Fabryczna ładowarka indukcyjna - raz ładuje raz nie

QbaSilt
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2018, o 15:36
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)

Fabryczna ładowarka indukcyjna - raz ładuje raz nie

Post autor: QbaSilt »

Panowie po przebiegu około 3.5k oraz 2 miesiącach użytkowania mam pierwszy problem, mianowicie jak w tytule ładowarka indukcyjna na przemian ładuje telefon i przestaje i znowu ładuje i przestaje, wygląda to tak, że rozpoznaje telefon i go ładuje po 2-3 sek, przestaje i znowu po 2-3 sek znowu rozpoznaje i ładuje i tak w kółko kilka razy, oczywiście co chwila wyskakuje komunikat o ładowaniu telefonu w schowku. Do tej pory wszystko działało idealnie mimo że poruszam się głównie po mieście kilka razu dziennie, wyjmując i wkładając telefon wszystko było ok - aż sam się zdziwiłem bo telefon to iphone 8 PLUS i nie przylega idealnie w miejsce do ładowania, nie jest to kwestia modelu ponieważ pożyczyłem samsunga chyba s7 czy s8 i taki sam objaw ładuje - przestaje - ładuje - przestaje itd.
Czy ktoś z Was miał podobną sytuację ?
Uprzedzając, wiem że mam gwarancję, ale średnio mam czas jeździć do ASO z taką pierdołą, a do przeglądu jeszcze daleko.

Z góry dziękuje za odpowiedź
bartekpion
Posty: 599
Rejestracja: 11 lut 2016, o 13:12
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2017
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: południowe mazowsze

Re: Fabryczna ładowarka indukcyjna - raz ładuje raz nie

Post autor: bartekpion »

Mi tak robiła ładowarka, i niebawem siadło ładowanie indukcyjne w telefonie - lumia 930. w tej chwili sporadycznie używam ładowania indukcyjnego na s9, ale nie zauważyłem takich objawów.
QbaSilt
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2018, o 15:36
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)

Re: Fabryczna ładowarka indukcyjna - raz ładuje raz nie

Post autor: QbaSilt »

Po wizycie w ASO i opisaniu usterki serwis od ręki wymienił moduł ładowarki indukcyjnej na nowy
ODPOWIEDZ