Tablica rozdzielcza wyswietlacz S3

hitman13
Posty: 75
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 15:46
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (150KM)

Tablica rozdzielcza wyswietlacz S3

Post autor: hitman13 »

Hej dzisiaj wsiadam do auta odpalam i w czzsie jazdy rzuciło mi sie w oczy ze nie wyswietla mi nic na ekranie miedzy zegarami, czarny ekran, takze nie wiem czy co jakos przypadkowo wylaczylem ( jak sie da ) czy gdzies jakis bezpiecznik czy ekran padl ? Moze ktos juz sie spotakl z czyms podobnym i jest w stanie doradzic :D
hitman13
Posty: 75
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 15:46
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (150KM)

Re: Tablica rozdzielcza wyswietlacz S3

Post autor: hitman13 »

No zastrzelcie mnie byłem przed chwila wrzucac letnie kola do auto do wymiany i kurde wyswietlacz dziala , nie mam pojecia co WTF bylo wczesniej ;//
none0047
Posty: 27
Rejestracja: 3 paź 2018, o 13:20
Samochód: Superb III 4x4
Rocznik: 2018
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Tablica rozdzielcza wyswietlacz S3

Post autor: none0047 »

Może akumulator się kończy? Miałem kiedyś podobnie w turku pierwszej gen. Najpierw kamera cofania padła, później wyświetlacz. Po wymianie aku wszystko znowu działało
Awatar użytkownika
jimw
Posty: 388
Rejestracja: 13 kwie 2017, o 10:58
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Tablica rozdzielcza wyswietlacz S3

Post autor: jimw »

hitman13 pisze: 6 maja 2020, o 16:21 No zastrzelcie mnie byłem przed chwila wrzucac letnie kola do auto do wymiany i kurde wyswietlacz dziala , nie mam pojecia co WTF bylo wczesniej ;//
Miałem raz podobną sytuację. Podczas jazdy zauważyłem, że między zegarami nic się nie wyświetla. Zatrzymałem się, wyłączyłem silnik, zapłon, etc. Odpaliłem jeszcze raz - nic nie pomogło.
Zatrzymałem się jeszcze raz - tel do ASO, żeby umówić się na wizytę - samochód zgasiłem, bo nie ma co palić benzyny na postoju.

Po umówieniu wizyty w ASO odpalam auto - wyświetlacz wrócił do życia.
Wizytę odwołałem. Było to jakiś rok temu - od tamtego czasu problem nie wrócił. Nie mam pojęcia co było przyczyną.

Niedługo kończy mi się gwarancja, więc pewnie zaraz potem się znowu zepsuje :)

Pzdr,
JacekZ
Posty: 57
Rejestracja: 12 mar 2018, o 18:45
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Jacek

Re: Tablica rozdzielcza wyswietlacz S3

Post autor: JacekZ »

Kieedyś też tak miałem z tym wyświetlaczem miedzy zegarami. Zgasł i nie chciał się zapalić. Przy następnym uruchomieniu auta wyświetlacz działał już normalnie. Problem już nie wrócił.
ODPOWIEDZ