Klimatyzacja - dziwne działanie

Awatar użytkownika
RybaDK
Posty: 293
Rejestracja: 24 gru 2016, o 22:22
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Darek

Klimatyzacja - dziwne działanie

Post autor: RybaDK »

Zauważyłem to już wcześniej , że jak mam włączone auto na klimatyzacji to z prawej środkowej kratki leci wyraźnie cieplejsze powietrze niż z reszty kratek. Powiedział bym , że ta jedna grzeje a reszta chłodzi jak wyłączę auto to po chwili temperatura się wyrównuje.

Wg mnie nie powinno tak być, ale proszę dajcie znać jak z tym u was zanim pojadę serwisu.

Wcześniej miałem błąd czujnika jakości powietrza ale wymienili go na nowy ale to nic nie zmieniło.

Wysłane z mojego HTC 10 evo przy użyciu Tapatalka
marasmus007
Posty: 946
Rejestracja: 30 kwie 2011, o 01:34
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 371 KM/482 Nm
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Poznań

Re: Klimatyzacja - dziwne działanie

Post autor: marasmus007 »

RybaDK pisze:Zauważyłem to już wcześniej , że jak mam włączone auto na klimatyzacji to z prawej środkowej kratki leci wyraźnie cieplejsze powietrze niż z reszty kratek. Powiedział bym , że ta jedna grzeje a reszta chłodzi jak wyłączę auto to po chwili temperatura się wyrównuje.

Wg mnie nie powinno tak być, ale proszę dajcie znać jak z tym u was zanim pojadę serwisu.

Wcześniej miałem błąd czujnika jakości powietrza ale wymienili go na nowy ale to nic nie zmieniło.

Wysłane z mojego HTC 10 evo przy użyciu Tapatalka

Wymienili na nowy czujnik ale tej samej konstrukcji ?? Jest jakiś nowy model, tydzień temu byłem na ponownej wymianie i założony jest zupełnie inny czujnik jakości powietrza niż ten co był oryginalnie (nie podam numeru części bo go nie znam). Odnoszę wrażenie że jest trochę inaczej , jak by bardziej chłodziło i teraz musze nastawiać wyższą temperaturę.
Tak na marginesie , na zleceniu był wpisany numer akcji srewisowej na czujnik, niestety zlecenie poszło do kosza, może ktoś będzie znał tą akcję.
ODPOWIEDZ