Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 13 gru 2018, o 05:58

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 13 kwi 2018, o 13:30 

Imi臋: Art
Do艂膮czy艂(a): 13 kwi 2018, o 13:16
Samoch贸d: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (190KM)
czo艂em,

zak艂adam nowy w膮tek, bo nie spotka艂em takiego na forum. Je艣li gdzie艣 jest prosz臋 o przekierowanie.

miewam w swoim aucie b艂臋dy braku dost臋pno艣ci telefonu/telefon贸w. Na ekranie g艂贸wnym i na wy艣wietlaczu mi臋dzy zegarami (po angielsku, bo tak mam ustawione auto) wyskakuje komunikat 'phone is currently not available'. B艂膮d taki pojawia si臋 tylko przy uruchamianiu systemu. W efekcie dostaj臋 taki komunikat i nic nie mog臋 z modu艂em bluetooth zrobi膰 a偶 do nast臋pnego uruchomienia systemu po odpowiednio d艂ugim odczekaniu, 'a偶 pr膮d sp艂ynie z obiegu' ;-) Efekty to zupe艂nie jak przy braku bluetooth w aucie - nie dzia艂a nic zwi膮zanego z telefonami, auto ich nie widzi, brak mo偶liwo艣ci ich ponownego parowania itd. Gdy modu艂 si臋 uruchomi przy startowaniu auta to dzia艂a g艂adko. Nie roz艂膮czy艂 si臋 w trakcie.

Problem jest nieregularny ale powracaj膮cy od nowo艣ci auta (2 lata). Serwis nie ma poj臋cia co to i dlaczego. Centrala skody czepia si臋 u偶ywanych przeze mnie telefon贸w (a 艂膮cznie by艂o to 7 modeli, obecne z autoryzowanej listy). Serwisowy upgrade softu skody te偶 nie za艂atwi艂 tematu.
Wdzi臋czny b臋d臋 za info o tym czy komu艣 z forumowicz贸w takie co艣 si臋 przytrafi艂o i jak sobie z tym poradzi艂,

dzi臋ki,
pzdr
ak

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 13 kwi 2018, o 13:52 
Moderator

Imi臋: Pawe艂
Do艂膮czy艂(a): 12 lis 2012, o 15:54
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Aktualnie: 277 KM / 347 Nm
Jakie radio? Sk膮d jeste艣?

G贸ra

PostNapisane: 18 kwi 2018, o 08:57 

cze艣膰,
jestem z LU. Radio nie pami臋tam jak si臋 nazywa, to bez navi ale z dab'em

G贸ra

PostNapisane: 18 kwi 2018, o 09:02 

Do艂膮czy艂(a): 2 lis 2017, o 20:02
Samoch贸d: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (220KM)
co艣 tam faktycznie jest z po艂膮czeniem. ja mam drugiego S3 i w obu od czasu do czasu apple carplay nie 艂膮czy. ot, nawi膮zuje po艂膮czenie i roz艂膮cza. zostawiasz na par臋 godzin, "pr膮d sp艂ynie" i jest ok.
mo偶e z bluetoothem jest tak samo...

G贸ra

PostNapisane: 23 kwi 2018, o 07:38 

to inna sprawa, u mnie po prostu modu艂 bluetooth co jaki艣 czas nie startuje. Nie dzia艂a wtedy ca艂a funkcjonalno艣膰 bluetooth, 偶adna opcja, wyszukiwanie urz膮dze艅, dodawanie, usuwanie pary, odtwarzanie muzyki itd. Gdy si臋 uruchomi to po艂膮czenia z ka偶dym urz膮dzeniem trzyma stabilnie. Raz podjecha艂em do serwisu akurat wtedy, gdy b艂膮d przy uruchomieniu si臋 pojawi艂, pod艂膮czyli auto, odczytali b艂膮d modu艂u bluetooth, wys艂ali do fabryki i tyle. Ci wymy艣laj膮, 偶e mam z艂e telefony (a s膮 z ich listy nadaj膮cych si臋 do tego auta), z艂膮 kamer臋, 艂adowarki, cb itp... nie rozumiej膮 sytuacji, 偶e modu艂 co jaki艣 czas nie startuje przy uruchamianiu auta...

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: