Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 16 gru 2018, o 22:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 38 ]  Przejd藕 na stron臋 1, 2, 3  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 18 lis 2018, o 22:08 

Do艂膮czy艂(a): 8 lip 2018, o 08:14
Samoch贸d: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Hej koledzy

Odebralem swojego Superba i takie oto cuda zauwazylem w pierwszy sloneczny dzien (3 dni po odbiorze):

Obrazek

Zdjecie moze nie oddaje tego perfekcyjnie ale na szybach i szklanym dachu jest pelno kropeczek widocznych gdy na auto pada swiatlo.

Poswiecilem pod wieczor latarka i okazuje sie ze sa tez na listwach.

Obrazek

Ktos mnie na Superbowej grupie fb postraszyl ze jak protokol podpisany to pozamiatane. Podpisany bo nie zwrocilem na ten problem uwagi - nie bylo to widoczne pod wieczor gdy odbieralem woz. Czy ktos z ostatnio odbierajacych mial podobny problem? Kropki nie schodza przy myciu, nie wiem czy to nie mikrouszkodzenia. Do dealera wyslalem juz reklamacje mailowo ale moze ktos mial podobna historie...

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 18 lis 2018, o 22:11 

Do艂膮czy艂(a): 19 sie 2011, o 23:28
Samoch贸d: Inny
Silnik: Inny
Troche jakby co艣 malowali i nie doczy艣cili po lakierni?

G贸ra

PostNapisane: 18 lis 2018, o 22:13 

Tak tez z poczatku myslalem ale kropki sa po obu stronach. Jutro jade do detailerow na pomiar grubosci lakieru no i ogolnie przeglad stanu lakieru bo do protokolu wpisalem w uwagach ze powloka ma swirle i ryski w niektorych miejscach.

G贸ra

PostNapisane: 18 lis 2018, o 22:18 

Do艂膮czy艂(a): 16 lis 2016, o 23:04
Samoch贸d: Superb III combi
Silnik: 1.4TSI (150KM)
no tak do kufa wygl膮da jakby z lakierowania :o

G贸ra

PostNapisane: 18 lis 2018, o 22:36 

A jeszcze szanowny pan sprzedawca ktorego dane tu podam nie zwazajac na rodo (jesli okaze sie ze to lakierowanie) zapewnial mnie ze jestem szczesliwcem bo auto przyszlo w idealnym stanie a ponadto ze wzgledu na renome salonu (ktory tu dokladnie wraz z adresem opisze) o ktora dbaja zawsze informuja jesli cos sie im przytrafia.

No chyba ze takie cuda ze to w fabryce. Mnie krew zalala po prostu jak to zobaczylem. Jutro bede dyskutowal z dealerem ale jak wyjdzie malowanie na pomiarze to moga zamykac salon :D

G贸ra

PostNapisane: 18 lis 2018, o 22:38 

Do艂膮czy艂(a): 19 sie 2011, o 23:28
Spokojnie, je艣li aso malowa艂oby nowe auto to ju偶 by zadbali 偶eby艣 tego tak 艂atwo nie pozna艂 :D

G贸ra

PostNapisane: 18 lis 2018, o 22:43 
Moderator

Do艂膮czy艂(a): 2 cze 2012, o 09:20
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Aktualnie: 313 KM / 419 Nm
Dok艂adnie.

Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuj臋 si臋 wykonywania 偶adnych modyfikacji w cudzych samochodach. Prosz臋 mnie o to nie pyta膰.

G贸ra

PostNapisane: 18 lis 2018, o 22:49 

pozostaje miec nadzieje ze dealer ma honor a detailerzy dobre srodki do odczyszczenia tego dziadostwa ;)

Tym niemniej reklamacja poszla

G贸ra

PostNapisane: 19 lis 2018, o 00:12 

Do艂膮czy艂(a): 24 lis 2015, o 00:51
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
Aktualnie: 350 KM/435NM
Dziwne...mo偶e jaki艣 syf z komina bo zaczeli ju偶 pali膰 gufnen....

G贸ra

PostNapisane: 19 lis 2018, o 06:45 

Do艂膮czy艂(a): 23 sty 2015, o 17:53
Aktualnie: 333km / 703nm
JamesEnfield napisa艂(a):
A jeszcze szanowny pan sprzedawca ktorego dane tu podam nie zwazajac na rodo (jesli okaze sie ze to lakierowanie) zapewnial mnie ze jestem szczesliwcem bo auto przyszlo w idealnym stanie a ponadto ze wzgledu na renome salonu (ktory tu dokladnie wraz z adresem opisze) o ktora dbaja zawsze informuja jesli cos sie im przytrafia.

a Jak sie oka偶e ze to przez pogod臋 lub nie ich wina, mam nadzieje ze ci臋 dojada, i podadza twoje dane publicznie, nie zwracaj膮c na rodo !

#stayPremium :)

G贸ra

PostNapisane: 19 lis 2018, o 07:14 

whity napisa艂(a):
JamesEnfield napisa艂(a):

a Jak sie oka偶e ze to przez pogod臋 lub nie ich wina, mam nadzieje ze ci臋 dojada, i podadza twoje dane publicznie, nie zwracaj膮c na rodo !

Oj przeca zartowalem, emocje sa, juz bez nerw... mea culpa. pan z salonu i tak dostal juz laurke bo proces sprzedazy poszedl fachowo ale jest mi przykro ze nie zwrocili na to uwagi - przeciez myli ten samochod do wydania i takie rzeczy pewnie widac...

Po prostu rozpacz czlowieka ogarnia bo to nowe i wyczekane :( najgorsze ze wydaje sie ze to mikrouszkodzenia gdzies w strukturze bo tafla w wielu miejscach jest gladka

Abstrachujac od winy licze tylko na to ze uda sie to naprawic. Jeszcze takiej historii z nowym autem nie mialem. Meczy czlowieka ze trzeba sie tak na kazdym kroku pilnowac.

G贸ra

PostNapisane: 19 lis 2018, o 17:21 

Do艂膮czy艂(a): 3 sty 2015, o 15:34
ja mia艂em takie jak w pobli偶u jakie艣 zbiorniki czy艣cili i malowali, glinkowanie pomog艂o

G贸ra

PostNapisane: 19 lis 2018, o 19:12 

Do艂膮czy艂(a): 4 pa藕 2018, o 20:20
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Kolego, prosz臋 sprawd藕 tylko czy Twoja reklamacja spe艂nia wszystkie wymogi prawne, czy mo偶e tylko powiadomi艂es Skod臋 o problemie.

G贸ra

PostNapisane: 19 lis 2018, o 19:16 

Przygotuje reklamacje na pismie, prawnik juz dziala tym niemniej dzis serwis przyznal ze bedzie walczyl z producentem w tej sprawie bo do uszkodzenia moglo dojsc na parkingu fabryki.
Detailerzy wydadza pisemna opinie co jest do zrobienia ale wstepnie konieczna polerka szyb lakieru i wymiana wszystkich chromowanych elementow. Bede aktualizowal. W srode sprobuja odczyscic maly kawalek zeby sprawdzic czy w ogole to schodzi.

G贸ra

PostNapisane: 19 lis 2018, o 19:34 
Moderator

Do艂膮czy艂(a): 2 cze 2012, o 09:20
Aktualnie: 313 KM / 419 Nm
Glinka i po temacie. Co tu cudowa膰? B臋dziesz mia艂 pow艂ok臋 za free. A chrom贸w radzi艂bym nie rusza膰, to si臋 wi膮偶e z wybiciem szyby.

Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuj臋 si臋 wykonywania 偶adnych modyfikacji w cudzych samochodach. Prosz臋 mnie o to nie pyta膰.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 38 ]  Przejd藕 na stron臋 1, 2, 3  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: