Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 25 lut 2018, o 18:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 18 sty 2018, o 18:54 

Imi臋: Tomasz
Do艂膮czy艂(a): 25 lis 2017, o 13:37
Samoch贸d: Inny
Silnik: Inny
Cze艣膰! ;)

Zajmuj臋 si臋 sprzeda偶膮 olej贸w: silnikowych, przek艂adniowych, do motorsportu, do samochod贸w zabytkowych, dla rolnictwa i przemys艂u, specjalistycznych oraz dodatk贸w do paliw i oleju. Oferuj臋 tak偶e kosmetyki samochodowe CarPro.

Jestem autoryzowanym dystrybutorem marek Mitasu oraz Penrite, a tak偶e autoryzowanym sprzedawc膮 Amsoil, Archoil, CarPro oraz Ravenol. Wszystkie produkty pochodz膮 bezpo艣rednio od g艂贸wnych przedstawicielstw tych marek na Polsk臋.

Zapraszam do mojego sklepu internetowego: https://czarnepaliwo.pl/ Ca艂a oferta jest wyselekcjonowana przeze mnie osobi艣cie. Nie jestem zobowi膮zany przez 偶adn膮 z marek, z kt贸r膮 wsp贸艂pracuj臋 do bezwzgl臋dnej sprzeda偶y wszystkich produkt贸w, kt贸re oferuj膮. Sam wybieram produkty, kt贸re ze wzgl臋du na dobre parametry uwa偶am za godne polecenia.

Prowadz臋 tak偶e niezale偶nego bloga olejowego, gdzie dziel臋 si臋 swoj膮 wiedz膮. 呕aden z artyku艂贸w nie zawiera lokowania produkt贸w, a 藕r贸d艂a podane w komentarzach pozwalaj膮 zg艂臋bia膰 dane tematy dalej: https://czarnepaliwo.wordpress.com

Dla wszystkich forumowicz贸w oferuj臋 5% rabat na ca艂y asortyment mojego sklepu. Rabat 艂膮czy si臋 z innymi promocjami np. darmow膮 wysy艂k膮 kuriersk膮 od zam贸wie艅 za kwot臋 min. 500z艂.

Aby otrzyma膰 rabat nale偶y za艂o偶y膰 konto w moim sklepie, a nast臋pnie wys艂a膰 pw na forum podaj膮c swoje dane. Pozwoli mi to przypisa膰 Wam sta艂y rabat. Po zalogowaniu si臋 b臋d膮 widoczne ju偶 ni偶sze ceny :)

Pozdrawiam,
Tomek
Czarne Paliwo

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 18 sty 2018, o 21:00 
Moderator

Do艂膮czy艂(a): 2 cze 2012, o 09:20
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Aktualnie: 313 KM / 419 Nm
Skorzysta艂em, znany na wielu forach polecany i s艂yn膮cy z rzetelno艣ci sklep.

To, czego mi osobi艣cie brakuje to "pakiet przegl膮dowy", czyli obok olej贸w wszelkiej ma艣ci, przyda艂by si臋 zestaw filtr贸w. W ten spos贸b w jednym miejscu mogliby艣my zakupi膰 wszystko, czego trzeba na przegl膮d.
Kolejna sprawa - p艂atno艣ci - je偶eli chcemy zap艂aci膰 kart膮 - pozostaje konto sklepu na Allegro. By膰 mo偶e warto rozwa偶y膰 powy偶sze, cho膰 skoro biznes idzie, to by膰 mo偶e to tylko moje fanaberie :)

Pozdrawiam.

Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuj臋 si臋 wykonywania 偶adnych modyfikacji w cudzych samochodach. Prosz臋 mnie o to nie pyta膰.

G贸ra

PostNapisane: 18 sty 2018, o 22:03 

Imi臋: Micha艂
Do艂膮czy艂(a): 18 mar 2017, o 20:47
Samoch贸d: Superb II combi
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Ja korzystam z porad i robi臋 zakupy u Tomka ju偶 z trzy lata. Zawsze wszystko na najwy偶szym poziomie. Kupowa艂em tam oleje, p艂yn hamulcowy A nawet ch艂odniczy. Tomek poleci i p艂ukank臋 do silnika i olej i dodatki uszlachetniaj膮ce. Z p艂atno艣ci nie by艂o problemu. Wys艂a艂em przelew i potwierdzenie na maila A paczka nast臋pnego dnia przewa偶nie by艂a u mnie :-D

Polecam tego allegrowicza ;-) A nie czekaj...:-P

Wys艂ane z mojego Nexus 6P przy u偶yciu Tapatalka

G贸ra

PostNapisane: 19 sty 2018, o 09:01 

Enriquez napisa艂(a):
Kolejna sprawa - p艂atno艣ci - je偶eli chcemy zap艂aci膰 kart膮 - pozostaje konto sklepu na Allegro. By膰 mo偶e warto rozwa偶y膰 powy偶sze, cho膰 skoro biznes idzie, to by膰 mo偶e to tylko moje fanaberie :)

Nie handluj臋 na Allegro. Nie mam wystawionej tam ani jednej aukcji. P艂atno艣膰 kart膮 zostanie wprowadzona. Jest to pozycja z listy wielu mniejszych i wi臋kszych zmian na najbli偶sze 3 miesi膮ce ;) Na ten moment opcj膮 s膮 klasyczny przelew, pobranie, szybkie przelewy zintegrowane ze sklepem (za po艣rednictwem https://www.przelewy24.pl/) i ew. PayPal dla klient贸w zagranicznych.

acidmk napisa艂(a):
Polecam tego allegrowicza A nie czekaj...

W艂a艣nie, na Allegro to nie Czarne Paliwo ;)

G贸ra

PostNapisane: 19 sty 2018, o 09:30 
Moderator

Do艂膮czy艂(a): 2 cze 2012, o 09:20
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Aktualnie: 313 KM / 419 Nm
Hmmm... to mo偶e si臋 pomyli艂em.

Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuj臋 si臋 wykonywania 偶adnych modyfikacji w cudzych samochodach. Prosz臋 mnie o to nie pyta膰.

G贸ra

PostNapisane: 19 sty 2018, o 09:39 

Do艂膮czy艂(a): 26 kwi 2016, o 00:09
Samoch贸d: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 395KM / 515Nm
Ja r贸wnie偶 zaopatruj臋 si臋 u Tomka, oleje i inne specyfiki s膮 z dnia na dzie艅, a jak trzeba to i bez problemu jest w stanie wys艂a膰 na konretny dzie艅 (w moim przypadku by艂 to jakis miesi膮c p贸藕niej).

Go艣膰 ma naprawd臋 du偶膮 wiedz臋 i nie jest to tylko marketingowy be艂kot, 偶eby z艂apa膰 klienta, ale ch臋tnie doradzi i pomo偶e w wyborze, "podpieraj膮c si臋" szczeg贸艂owymi danymi.

Co do p艂atno艣ci, to przelewam "w tym samym banku", tak偶e nie mam op贸藕nie艅, ale skoro jest i PayPal, to my艣l臋, 偶e nie powinno byc z tym problemu.

G贸ra

PostNapisane: 19 sty 2018, o 11:10 

Szybkie https://www.przelewy24.pl/ kt贸re s膮 zintegrowane ze sklepem dzia艂aj膮 doskonale. Kwestia wprowadzenia opcji p艂atno艣ci kart膮, jako dodatkowej. To b臋dzie zrobione ;)

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: