sezon owadzi rozpoczęty...

Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: sezon owadzi rozpoczęty...

Post autor: kamracik »

W obecnej sytuacji to myślę, że znaczna większość z nas by od razy przyjęła, że są Niemcami i zażądała od razu płacenia średniej w euro :mrgreen:
Maverick

Re: sezon owadzi rozpoczęty...

Post autor: Maverick »

Tylko, ze slowiki cwierkaja o tym jak to Niemcy kminia nad rollbackiem z EUR :D
Maverick

Re: sezon owadzi rozpoczęty...

Post autor: Maverick »

max, na co nas stac, to to:

Obrazek
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: sezon owadzi rozpoczęty...

Post autor: Konik »

Konik pisze:Z szyby dużo łatwiej się zmywa, więc pewnie nie trzeba tyle czekać. Może dałby radę rozcieńczony. Ale tak, czy inaczej cena kładzie temat. Póki co, bo mam pomysł, żeby zrobili koncentrat. Jeszcze nie wiem, czy się da, ale zapytam.
lechupe pisze:no to juz było o cyckach, Asterixie, alkoholu, jedzeniu... a robaki dalej maja sie dobrze..:-(
Lechupe, spokojnie. Wczoraj pomysł, wczoraj zapytanie, dziś odpowiedź.

To co mógłbym zaoferować, to Bug Remover w nowej formule. Nadal byłby to produkt do zmywania owadów z karoserii, szyb, tworzyw. Miałby zapach pomarańczowy i dostępny byłby jako gotowy do użycia (z nowymi niższymi cenami) oraz jako koncentrat 10:1.
Nadal jest to produkt (jak chyba wszystkie) wymagający chwili czasu na namoczenie owadów, żeby można je było "ruszyć" spłukując je wodą pod ciśnieniem.
Czy nada się do spryskiwaczy, nie wiem. To trzeba sprawdzić. Na pewno nie uszkodzi spryskiwaczy, bo nie jest agresywny.

Bug Remover Orange (gotowy do użycia):
100 ml - 8 zł
250 ml - 16 zł
500 ml - 24 zł
1 L - 36 zł
5 L - 108 zł

Bug Remover Orange Concentrat 10:1
100 ml - 20 zł
250 ml - 40 zł
500 ml - 60 zł
1 L - 80 zł
5 L - 280 zł

Nowy Bug Remover wprowadzę do oferty najpewniej około połowy maja.
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Foton

Re: sezon owadzi rozpoczęty...

Post autor: Foton »

Po ostatnich jazdach na autostradzie, pisze sie na testy tej mixtury w spryskiwaczach...
Awatar użytkownika
lechupe
Posty: 127
Rejestracja: 14 sty 2014, o 14:19
Samochód: Superb II
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Aktualnie: 295KM / 372Nm
Lokalizacja: KR

Re: sezon owadzi rozpoczęty...

Post autor: lechupe »

Konik pisze:
Lechupe, spokojnie. Wczoraj pomysł, wczoraj zapytanie, dziś odpowiedź.

To co mógłbym zaoferować, to Bug Remover w nowej formule.[..]

No Konik, to rozumiem - frontem do klienta :-)
5L za 108 to oczywiście trochę za drogo, ale 5L koncentratu czyli 50L za 280 ma sens.

Biore :-)
SII 2.0 TDI (170KM) -> SIIFL 3.6 L&K (295KM) -> i znowu skoda...
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: sezon owadzi rozpoczęty...

Post autor: Konik »

Wiem, że 108 do spryskiwaczy za drogo, ale do prac w ramach pielęgnacji auta, to chyba najlepsza cena na rynku. Natomiast cieszę się, że cena koncentratu (do spryskiwaczy) ma sens. Jak to mówią Anglicy - good news! :D
Dodam tylko, że koncentrat 10:1 oznacza, że na 10 części wody dajemy 1 część koncentratu co w przypadku bańki 5 L, daje 55 litrów (nie 50) gotowego płynu. :mrgreen:

Czy zainteresowani tematem mogliby się określić jakie ilości chcieliby do testów? Ułatwiłoby mi to planowanie zamówienia. Zapraszam do nowego wątku: viewtopic.php?f=46&t=6190
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Elegance

Re: sezon owadzi rozpoczęty...

Post autor: Elegance »

Konik pisze:Wiem, że 108 do spryskiwaczy za drogo, ale do prac w ramach pielęgnacji auta, to chyba najlepsza cena na rynku. Natomiast cieszę się, że cena koncentratu (do spryskiwaczy) ma sens. Jak to mówią Anglicy - good news! :D
Dodam tylko, że koncentrat 10:1 oznacza, że na 10 części wody dajemy 1 część koncentratu co w przypadku bańki 5 L, daje 55 litrów (nie 50) gotowego płynu. :mrgreen:

Czy zainteresowani tematem mogliby się określić jakie ilości chcieliby do testów? Ułatwiłoby mi to planowanie zamówienia. Zapraszam do nowego wątku: viewtopic.php?f=46&t=6190
Gotowy na testy:lol:
ODPOWIEDZ