Pielęgnacja jasnej tapicerki

Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Pielęgnacja jasnej tapicerki

Post autor: Konik »

O widzisz. Jak była o tym mowa w TV, to na pewno sposób jest najlepszy.
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Awatar użytkownika
billas_cgn
Posty: 23
Rejestracja: 4 lis 2014, o 21:42
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pielęgnacja jasnej tapicerki

Post autor: billas_cgn »

Może nie najlepszy, ale widać było, że skuteczny. W ruch wszedł środek do usuwania kleju i żywicy oraz odkurzacz parowy
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Pielęgnacja jasnej tapicerki

Post autor: Konik »

Środek do usuwania kleju http://carchem.pl/pl/p/CarChem-Tar-and- ... i-kleju/20 Ale, czy do tapicerki go używać? Hm... nie wiem. A odkurzacz parowy... spoko, każdy przecież ma na podorędziu.
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Awatar użytkownika
phil
Posty: 106
Rejestracja: 31 paź 2014, o 18:56
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Sławek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pielęgnacja jasnej tapicerki

Post autor: phil »

Co to w ogóle jest ten Carchem ? skąd to pochodzi , od kiedy to jest na świecie, gdzie to produkują ? czy to importer, pośrednik w kolportażu środków / kosmetyków z prawdziwego zdarzenia do pielęgnacji auta ? Czy to jest coś jak sonax ?, czy lepsze ? Kolego konik daj jakieś info tylko w skrócie ! Nazwa wskazuje że do detailingu to się ma nijak ! te wszystkie produkcje do super działania i pielęgnacji czy czyszczenia których używają detailerzy, to w naturalnych środkach się poruszają , a tu siakiś CARCHEM? - Który to ma wszystko na wszystko! Naprawdę interesuję mnie to, czy jest czystą postacią typowej chemii która to działa cuda ? Po nazwie bardziej na typową chemię wskazuję i to z dużą ilością wody z karchera , bądź Chemia do samochodu - w prostym zrozumieniu . Czy to jest popularne wyposażenie podręcznych - powszechnych myjni, gdzie szybkość działania i skuteczność jest przy najmniejszym wysiłku błyskawicznie oczekiwana ? , ale czy przy póżniejszych zabiegach kiedy będziemy chcieli jakiemuś elementowi nadać nowum blask , to się czasem nie okaże , że właśnie po tych środkach to już nie da się niczego zrobić ,bo np.,CARCHEM już w przeszłości zrobił swoję na krótką metę i teraz wieszczy to same problemy? .Jak tam z tym jest ? Rozjaśnij mrok niewiedzy , żeby się odnieść do tego i przełamać ufając , że szkody nie uczyni!. Pozdrawiam
Czarna perła L&k produkcja drugi tydzień 2015
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Pielęgnacja jasnej tapicerki

Post autor: szms »

czekam Konik na jakąś epopeję :lol:
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Pielęgnacja jasnej tapicerki

Post autor: Konik »

phil pisze:Co to w ogóle jest ten Carchem ? skąd to pochodzi , od kiedy to jest na świecie, gdzie to produkują ? czy to importer, pośrednik w kolportażu środków / kosmetyków z prawdziwego zdarzenia do pielęgnacji auta ?
CarChem, to marka, brand - powstał(a) około 4 lata temu. Pochodzi z Wielkiej Brytanii. Fabryka istnieje w Wielkiej Brytanii od około 27 lat. W Polsce - importer.
phil pisze:Czy to jest coś jak sonax ?, czy lepsze ?
Nie wiem. Nie znam produktów Sonax.
phil pisze:Nazwa wskazuje że do detailingu to się ma nijak !
A jakie nazwy wskazują?
phil pisze:te wszystkie produkcje do super działania i pielęgnacji czy czyszczenia których używają detailerzy, to w naturalnych środkach się poruszają
Nie rozumiem.
phil pisze:a tu siakiś CARCHEM? - Który to ma wszystko na wszystko!
To nie jest prawda.
phil pisze:Naprawdę interesuję mnie to, czy jest czystą postacią typowej chemii która to działa cuda ?
Nie rozumiem.
phil pisze:Po nazwie bardziej na typową chemię wskazuję i to z dużą ilością wody z karchera ,
O nazwie już było. Ale rozumiem, że dla Ciebie najważniejsza jest nazwa. I on determinuje jakość. Pozostałej części nie rozumiem.
phil pisze:bądź Chemia do samochodu - w prostym zrozumieniu .
Sprecyzuj proszę "proste rozumienie"?
phil pisze:Czy to jest popularne wyposażenie podręcznych - powszechnych myjni, gdzie szybkość działania i skuteczność jest przy najmniejszym wysiłku błyskawicznie oczekiwana ? ,
Nie.
phil pisze:ale czy przy póżniejszych zabiegach kiedy będziemy chcieli jakiemuś elementowi nadać nowum blask , to się czasem nie okaże , że właśnie po tych środkach to już nie da się niczego zrobić ,bo np.,CARCHEM już w przeszłości zrobił swoję na krótką metę i teraz wieszczy to same problemy? .
Nie, tak nie jest. Domyślam się, że masz na myśli agresywną chemię stosowaną dla szybkiego efektu. Nie oferujemy takowej. Produkty o odczynie zasadowym są opisane i można je stosować w detailingu. Ale świadomie. Zgodzisz się ze mną?
phil pisze:Jak tam z tym jest ? Rozjaśnij mrok niewiedzy , żeby się odnieść do tego i przełamać ufając , że szkody nie uczyni
Każda chemia (czy jakiekolwiek inne określenie byś stosował - kosmetyki, produkty do detailingu, formuły itd.) powinna być stosowana świadomie i zgodnie z przeznaczeniem. Wtedy szkody nie uczyni. Nie piszę tu oczywiście o wolumenowej chemii opracowanej dla szybkiego, chwilowego efektu, bo ta, nawet stosowana właściwie szkody uczyni. I, żeby nie było wątpliwości, takiej chemii nie oferujemy.
phil pisze:Kolego konik daj jakieś info tylko w skrócie !
Krócej się nie dało. Mam nadzieję, że mogłem być pomocny. Dziękuję za pytania.
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: Pielęgnacja jasnej tapicerki

Post autor: gachul »

Konik... szacun za cierpliwość... ja bym nie odpisał.... czytając jego wypociny lekko się zirytowałem... czy tylko na mnie to tak zadziałało??? za dużo mysiej w świeta czy może coli??? :P
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: Pielęgnacja jasnej tapicerki

Post autor: sjak »

Ja mysiej jakoś mało obaliłem, coli również, więc to efekt o którym piszesz to nie od tego :D
Awatar użytkownika
phil
Posty: 106
Rejestracja: 31 paź 2014, o 18:56
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Sławek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pielęgnacja jasnej tapicerki

Post autor: phil »

No i fajnie ! kolega rozbił wątpliwości i niewiedzę na atomy i już wiadomo bynajmniej dla mnie co to w ogóle jest. dzięki bardzo konik za rzeczowe podejście. Rynek zawalony jest różnymi cudownymi specyfikami a firemki które powstają nagle prześcigają się z dotarciem do klienta z ,, dziadostwem '' wmawiając że zdobyli np. jakiś laur klienta i to właśnie jest TOP ! Dlatego zapytałem u żródła . Sorki za flustracje jeżeli takie u Ciebie wystąpiły.
Czarna perła L&k produkcja drugi tydzień 2015
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5802
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Pielęgnacja jasnej tapicerki

Post autor: pab567 »

Myślicie, że się połapał?
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: Pielęgnacja jasnej tapicerki

Post autor: gachul »

:D
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Pielęgnacja jasnej tapicerki

Post autor: Enriquez »

Ja to odebrałem jak atak - co to właściwie jest CarChem i jakim prawem śmie coś oferować.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Pielęgnacja jasnej tapicerki

Post autor: szms »

ja tak samo :D
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: Pielęgnacja jasnej tapicerki

Post autor: sjak »

Soudidaj :)


Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Pielęgnacja jasnej tapicerki

Post autor: Enriquez »

Cieszemsięm.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
ODPOWIEDZ