Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Awatar użytkownika
Medyk
Posty: 20
Rejestracja: 3 paź 2010, o 09:24
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Post autor: Medyk »

Emocje po odbiorze autka opadły... pierwsze kilometry za mną...

I pojawił się nowy temat - zakup pokrowców...
Dziecko roczne, bałagani strasznie...

Macie może jakieś sprawdzone firmy, które sprzedają jakościowo dobre pokrowce?
Jak już mam zasłonić oryginalną tapicerkę, to chciałbym żeby to jakoś dobrze wyglądało :)

Dzięki za wszystkie namiary

Pzdr
Medyk
Subaru
Posty: 50
Rejestracja: 14 lis 2010, o 16:32
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Kamil
Lokalizacja: Wwa

Re: Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Post autor: Subaru »

Pamiętaj że masz poduchy boczne i nie możesz ich zakryć
Awatar użytkownika
mrjac
Posty: 124
Rejestracja: 25 gru 2010, o 16:20
Samochód: Superb II
Silnik: 1.9TDI BLS (105KM)
Imię: Jacek
Lokalizacja: Pabianice

Re: Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Post autor: mrjac »

Ja mam 2 pociechy codziennie w aucie (do przedszkola itp) - jakąś godzinę dziennie łącznie. Pod fotelikami każde ma po prostu rozłożony miękki koc. Siedzenie jest całe zakryte. Jak nabrudzą to foteliki się wyciąga i koce czyści, pierze itp. Mam skórę i nie ma problemu. Koc chroni też w jakimś stopniu przed odkształceniami siedziska przez ramy fotelików. Z drugiej strony ja podchodzę do tematu tak, że jak są dzieci w aucie to nie da się utrzymać wszystkiego sterylnie i przymykam oko na ich wybryki. Zawsze coś zbroją ;) Z tyłu zawsze mam pełno zabawek i książeczek. Ot - życie ;)
LEPIEJ PANOWAĆ W PIEKLE NIŻ SŁUŻYĆ W NIEBIE
Arci9
Posty: 541
Rejestracja: 4 cze 2010, o 13:48
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Imię: Artur
Lokalizacja: WND
Kontakt:

Re: Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Post autor: Arci9 »

Wydaje mi się, że może być ciężko z pokrowcami do S2.Jeszcze mało popularne auto.A jak wspomniał Subaru, z przodu może być problem, kiedyś chyba szukałem do Leona, albo Octavi i producenci oferowali pokrowce ze specjalnie cieńszym materiałem w miejscu gdzie wyskakuje poducha, tyle, że chyba na szybie było ostrzeżenie o tym aby nie używać pokrowców!

Ja ma tez skórę więc generalnie się przeciera i tyle, choć z drugiej strony specjalnie dziecku nie pozwalam jeść w aucie, mało tego mój ma chorobę lokomocyjną więc i tak mam wystarczającego stracha jak może auto po dłuższej jeździe wyglądać :(
Tyle, że wymontowuję dywanik welurowy i zamieniam go na gumowy :)
gospodarstwo agroturystyczne

http://kasztelania.cba.pl/
Subaru
Posty: 50
Rejestracja: 14 lis 2010, o 16:32
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Kamil
Lokalizacja: Wwa

Re: Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Post autor: Subaru »

Skóra w Skodach ogólnie była kiepska (mam na myśli O1 i S1, w nowszych autach nie wiem). Bardzo szybko się przecierała. Np w BMW widać że fotel jest wysiedziany itd, ale skóra sama w sobie wytarta nie jest. W skodach natomiast po przejechani 100kkm juz nie wygladala zbyt swiezo a przy 150-170 jest dość mocno starta na bokach...

Jeśli ktoś z Was ma skórę to niech napisze jak się sprawuje po przebiegu ok 100kkm.

A co do pokrowców to jedyną opcją są takie ze specjalnymi wycięciami, ale to wygląda podobnie do "koszulek" dostepnych na allegro po 30 zł komplet co wieje popeliną. Ja bym nie robił lipy. Poprostu trzeba uwazać na tapicerkę. W chwilach kiedy wiesz że nie unikniesz pobrudzenia to rozłóż jakiś koc czy coś takiego. A jak po jakimś czasie się ubrudzi to za 2, 3 czy 4 lata sobie ją wypierzesz. Wg mnie to lepsze rozwiązanie niż zabawa w pokrowce.
Awatar użytkownika
Stembor
Posty: 265
Rejestracja: 9 gru 2010, o 22:47
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: ES/WY

Re: Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Post autor: Stembor »

Medyk - jak rozumiem chciałbyś osłonić przede wszytkim tył, a nie masz skóry?

Jeśli tak, to proponuje udać się do firmy, która wykonuje pokrowce z fabrycznych tkanin - na pewno dobierzesz coś ciekawego, a przy odrobinie szczęścia bedziesz miał taki sam materiał.
No i za sam tył zapłacisz taniej...

;)
1.8TSI Platinum plus parę dodatków,
Olek
Posty: 1
Rejestracja: 4 sty 2013, o 21:08
Samochód: Superb II
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Lokalizacja: ciechanów

Re: Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Post autor: Olek »

ostatnio na forum natknąłem się na fajny sklep z częściami samochodowymi i akcesoriami, nazywał się eurojapancars.pl POlecam! mieli ostatnio fajne promocje. :)
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Post autor: Misiek Fisiek »

Przeciwnie. Straszny badziew i drożyzna ;)
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Post autor: sjak »

Medyk, nie rób tego. Tapicerkę zawsze wyczyścisz (wiem co mówię, mam 2 ancymonów) a pokrowiec to jak pilot do tv w foliowej torebce ;)
Super_Be
Posty: 379
Rejestracja: 1 paź 2012, o 09:37
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: 218KM@309NM
Imię: Marek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Post autor: Super_Be »

sjak pisze:Medyk, nie rób tego. Tapicerkę zawsze wyczyścisz (wiem co mówię, mam 2 ancymonów) a pokrowiec to jak pilot do tv w foliowej torebce ;)
Kolega Medyk pewnie zdążył podjąć decyzję w sprawie pokrowców przez te 2 lata od rozpoczęcia wątku :D . Chyba że dalej się nad tym głowi, jak zapewne pomyślał Olek, którego absolutnie nie śmiem podejrzewać o jakiekolwiek powiązania ze sklepem eurojapancars.pl 8-)
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Post autor: sjak »

No tak, co ślepemu po oczach ;)
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Post autor: gachul »

sjak pisze:No tak, co ślepemu po oczach ;)
aż se monitor oplułem :lol:
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
sosin
Posty: 1
Rejestracja: 7 lut 2013, o 17:00
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI BSS (140KM)
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Post autor: sosin »

Panowie co z tymi pokrowcami ???
Również posiadam 2 dzieci i po doświadczeniach ( tapicerka w A3 do czyszczenia i będzie ciężko już to wyprać)
Za jakiś miesiąc będe posiadaczem SUPERB II COMBI i już rozglądam sie za pokrowcami i gumowymi dywanika wraz z ochroną na tunel

Proszę o linki jakiś konkretnych ofert
z tego co widzę po komentarzach to nie wszystkie dywaniki pasują idealnie...
a co powiecie o tym ...

http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-mata- ... 20875.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://allegro.pl/oryginalne-dywaniki-g ... 68016.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-koryt ... 35874.html" onclick="window.open(this.href);return false;


co wybrać ??? POZDRAWIAM
Super_Be
Posty: 379
Rejestracja: 1 paź 2012, o 09:37
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: 218KM@309NM
Imię: Marek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Post autor: Super_Be »

Te ostatnie to jakieś nieporozumienie :shock: . Sądzę, że prędzej pasują do S1 niż S2. Oryginały - wiadomo - pasują idealnie, tylko stopery trzeba równo wkręcić. Pierwsze ogólnie kształt mają OK, tyle że te tylne są krótkie. Ori sięgają aż do dysz nawiewu na nogi, a przy tej ilości miejsca z tyłu, w przypadku tych Rigum'ów zostanie sporo nieosłoniętej wykładziny na podłodze. No i przy tej cenie... Fakt, dostajesz też wykładzinę do bagażnika, ale na Twoim miejscu, jeśli tak zależy Ci na utrzymaniu czystości na podłodze, z tych trzech ofert brałbym oryginalne. Zakryją w 100% powierzchnię podłogi, a cena na tej aukcji jest naprawdę dobra. Dokupisz oddzielnie matę do bagażnika, a co do osłony tunelu, to sprzedawca z tej ostatniej aukcji sprzedaje je też bez dywaników. Wszystko razem nie wyjdzie może jakoś okazyjnie tanio, ale zwróci się z nawiązką w postaci czystej podłogi :D .
jjumbo
Posty: 538
Rejestracja: 26 mar 2011, o 03:15
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: KOL

Re: Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Post autor: jjumbo »

tu masz sprzedawcę pokrowców , ma różne pod kolor samochodu , ten model jest fajny
http://www.moto-mix.pl/produkt/pokrowce ... ielone.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

polecam też
http://www.giftfun.pl/pl/product/1404/F ... kierownice" onclick="window.open(this.href);return false;

nie pocą się dłonie podczas jazdy
fiat cinquecento , polonez caro , citroen xsara ,skoda octavia I , fiat seicento , citroen c8 , skoda octavia II , yamaha fz6 s fazer , ford transit , skoda superb II
ODPOWIEDZ