Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Post autor: Misiek Fisiek »

Pogadam z chłopakami z forum i może zrzucimy się dla Ciebie na taką kierę jjumbo, jeśli Cię to tak kręci :mrgreen:
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Post autor: dato »

Zuber pisze:Pogadam z chłopakami z forum i może zrzucimy się dla Ciebie na taką kierę jjumbo, jeśli Cię to tak kręci :mrgreen:
Dobra. Dorzucę się :mrgreen:

Obrazek

:lol: :lol: :lol:

Jjumbo - wiem, że to był żart, fajny :)
Piterko
Posty: 241
Rejestracja: 6 sty 2012, o 21:01
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Reda k/Gdyni

Re: Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Post autor: Piterko »

jak latam z dzieciakami brata w aucie (2 foteliki z tylu) to gruby koc na tylna kanape zeby szyny od lozeczka nie zostawialy tych "wgniecen" na skorze i jest ok. Dywaniki zmienic na gumowe. I na przednie siedzenia sa takie jakby pelerynki ze sa zasloniete tyly przednich foteli jakby dziecko nogami kopalo czy cos a z reszta trzeba sie pogodzic ze wszedzie okruszki zabawki itp itd :D ogolnie to sa pokrowce ale dla mechanikow ze boczki sa luzne wlasnie dla airbagow ale wyglada to paskudnie ale uzywam jak wsiadam w brudnych ciuchach. I ktos wspominal o skorach w S1 i przebiegu. U mnie 210kkm i nie jedna osoba na spocie zdziwiona ze taki zajebisty stan skor u mnie w aucie takze moze zalezy kto tym jezdzil i jak dbal
DAJ MU NA ZIMNYM ! ;d
AutoWarto_pl
Posty: 5
Rejestracja: 9 maja 2013, o 10:53
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AVB (100KM)

Re: Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Post autor: AutoWarto_pl »

Pokrowce do Superba II dedykowane z opcją na poduszki powietrzne:

http://www.autowarto.pl/pokrowce-samochodowe.html

Trzeba tylko skofigurować po marce i modelu wersję nadwozia i rocznik, a później wybrac z opcji taką pasująca do danego auta.
Materiał jest porządny, welur samochodowy ten sam, z którego szyje się tapicerki fotelików dla dzieci.
Ten sam producent szyje też foteliki stąd wiem ;).

A jako ochronę tunelu polecam dywaniki welurowe z tz. tyłem łączonym lub 3 częściowe. Na tył masz nie dwa tylko jeden dywanik na całość.
W tym linku po wybraniu samochodu u góry wystarczy kliknąć zakładkę do kompletu i pojawią się welury w konfiguracji mozna wybrać trzyczęsciowe.

Polecam Twinny bardzo ciekawy wzór materiału.
Awatar użytkownika
jacekgti
Posty: 486
Rejestracja: 5 sie 2013, o 23:29
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Aktualnie: 230KM
Imię: Jacek

Re: Pokrowce do S2 KOMBI - gdzie kupić

Post autor: jacekgti »

Jeśli chodzi o dywaniki to polecam z firmy Rezaw Plast, mam je w kilku autach i są rewelacyjne. Duża głębokość, idealne dopasowanie, bardzo lekkie, wytrzymałe i na dodatek przez parę miesięcy ładnie pachną.
ODPOWIEDZ