Pielęgnacja kierownicy

stefano
Posty: 7
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 11:31
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Michał

Re: Pielęgnacja kierownicy

Post autor: stefano »

Grzechu23 pisze:Jeśli chodzi o pelengację skóry to słyszałem o tym zestawie: http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka ... cerki.html same pozytywne opinie. Sam bede go brał na dniach

Dzięki Pany za informację , a Grzesiek jak będziesz po zabiegach :-) z tym preparatem napisz coś więcej, będę wdzięczny :mrgreen:
S t e f a n
LMB
Posty: 1365
Rejestracja: 27 cze 2013, o 16:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2023
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Anglia, NW

Re: Pielęgnacja kierownicy

Post autor: LMB »

Big pisze:LMB, ale co nie ma sensu, dbanie o skórę na kierownicy nie ma sensu ?? A niby dlaczego?
Nie ma sensu naprawianie, jak kolory zlaza. Trzeba bedzie co chwile malowac :mrgreen:

A dbanie o kiere od poczatku - moze i tak, ja tam przecieram na mokro, ale i tak pewnie wystarczy jeden maly "wypadek*" i kiera bedzie do obszycia...

*w Focusie mk1 mi sie niestety tak nieladnie wydarzylo, ze w dlugiej drodze niestety skora sie zniszczyla. Podejrzewam, ze mogla od potu, jak tez przy tankowaniu pistolet mogl byc upaprany jakas ropa czy czyms takim. Nie wiem. Wiem, ze w aucie, ktore mialem od poczatku i o ktore dbalem, kiera po 1.5 roku wygladala w jednym miejscu tragicznie :mrgreen:

A w Vectrze cala skora to skaj, i sie specjalnie nie przejmuje, tylko jade chusteczkami do tylka dla dzieci :lol: Poki co i siedzenia, i kiera maja sie dobrze przy ~120kkm :geek:
"In 1969 I gave up women and alcohol - it was the worst 20 minutes of my life."

Powered by George Best
ODPOWIEDZ