Auto detailing Warszawa

Awatar użytkownika
fa1th
Posty: 131
Rejestracja: 24 mar 2013, o 06:56
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Ciechanów

Auto detailing Warszawa

Post autor: fa1th »

Witam, planuje oddać samochód na Auto Detailing, pełna korekta lakiera +wosk/powłoka kwarcowa, czyszczenie środka, lakierowanie ubytków na skórze itd itd ... Co możecie polecić?
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: Auto detailing Warszawa

Post autor: Big »

Awatar użytkownika
fa1th
Posty: 131
Rejestracja: 24 mar 2013, o 06:56
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Auto detailing Warszawa

Post autor: fa1th »

Byłem w car-spa , wycenili mi samochód łącznie z malowaniem niektórych elementów gdyż rysy są tak widoczne i nastąpiło złuszczenie lakieru więc trzeba lakierować (zaprawki pędzelkiem odpadają bo jak dla mnie to taka lipa po taniości żeby za dużo nie było widać) , po powrocie do domu wyczytałem opinie na temat car-spa i się przeraziłem ! pełno pełno pełno poprawek! Swissvax też byłem - odpada gdyż nie lakierują elementów. Shine factory- nie byłem ale zamierzam. Byłem jeszcze w MX Nowicki - młodzi ludzie ale widzę że znają się na tym co robią, polecili mi dobrego lakiernika co mógłby to polakierować. Myślę też o detailerworkshop ale oni także nie lakierują a niestety ubytki w moim lakierze są takie mocne że po korekcie lakieru jeszcze mocniej byłoby to widać :((((
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5802
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Auto detailing Warszawa

Post autor: pab567 »

fa1th pisze:Witam, planuje oddać samochód na Auto Detailing, pełna korekta lakiera +wosk/powłoka kwarcowa, czyszczenie środka, lakierowanie ubytków na skórze itd itd ... Co możecie polecić?
http://www.milano-garage.pl/index.php?a=ofirmie

Robili mi Forestera do sprzedaży - łącznie z lakierowaniem (sami nie lakierują, ale maja jakiegoś lakiernika). Byłem mega zadowolony, zarówno z jakości, jak i z ceny. Efekt - w 30 minut od wystawienia aukcji na Allegro zadzwonił klient, 3 godziny później przyjechał obejrzeć, następnego dnia jego mechanik potwierdził, że samochód jest OK i tego samego dnia transakcja. Zdjęcia samochodu przygotowanego do sprzedaży można obejrzeć na https://plus.google.com/photos/11771010 ... 5733312609
Awatar użytkownika
bandit57
Posty: 203
Rejestracja: 9 wrz 2010, o 23:34
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 196KM / 410 Nm
Imię: Michał
Kontakt:

Re: Auto detailing Warszawa

Post autor: bandit57 »

Mocno nie polecam rozslawionego carspa..jedynie szajnów oraz mx nowickiego choc tak naprawde wszystko zalezy od auta
Awatar użytkownika
fa1th
Posty: 131
Rejestracja: 24 mar 2013, o 06:56
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Auto detailing Warszawa

Post autor: fa1th »

bandit57 pisze:Mocno nie polecam rozslawionego carspa..jedynie szajnów oraz mx nowickiego choc tak naprawde wszystko zalezy od auta
Niby super firma, kosmetyki zymol a fuszera jak ta lala i ceny w kosmos.... Skłaniam się narazie ku MX Nowicki i ew. Detailerworkshop.
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Auto detailing Warszawa

Post autor: Misiek Fisiek »

Carspa robi nierówno. Potrafią pięknie i dokładnie zrobić auto na pokaz albo dla ważnego klienta jak i bardachę na szybko dla szarego Kowalskiego.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
bandit57
Posty: 203
Rejestracja: 9 wrz 2010, o 23:34
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 196KM / 410 Nm
Imię: Michał
Kontakt:

Re: Auto detailing Warszawa

Post autor: bandit57 »

Ceny naprawdę mają wysokie a poziom usług w żaden sposób nie adekwatny.. Szczerze, to po ich detailingu wnętrza, stwierdziłem że sam byłbym wstanie zrobić (wyprać itd.) lepiej, będąc amatorem :lol: Widocznie byłem jednym z szarych kowalskich ;) Ale reklamę i marketing mają naprawdę dobry..
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: Auto detailing Warszawa

Post autor: Big »

Trochę mnie zaskoczyliście z tym że car-Spa odwala fuszerkę. Znam te firmę od kiedy powstała, a jej właściciela (Marcina) od dobrych paru lat kiedy jeszcze pracował razem z Julianem u Arka na ul. Bodycha. Widziałem na własne oczy kilkadziesiąt (!!) ich prac i nigdy nie dopatrzyłem się jakiejkolwiek fuszerki. Dlatego tak mnie dziwi, gdy piszecie, ze teraz tak zaniżyli jakość swoich usług.
Awatar użytkownika
phil
Posty: 106
Rejestracja: 31 paź 2014, o 18:56
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Sławek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Auto detailing Warszawa

Post autor: phil »

Dobry jest wellness car Arkadiusz Danielak na Targówku! Ciekawa strona i szereg fajnych furek robi człowiek. Ja tam dotarłem z przeciętnym samochodzikiem i z usług byłem naprawdę zadowolony . Po odbiorze superbika jadę tam na zabezpieczenia różnej maści .
Czarna perła L&k produkcja drugi tydzień 2015
ODPOWIEDZ