zapach do autka

Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: zapach do autka

Post autor: dato »

Big pisze:Nie uzywam żadnego zapachu do auta. Kosmetyki którymi czyszczę wnetrze auta same w sobie bardzo ładnie pachną i przez długi czas zachowują zarówno efekty swojego działania jak i delikany zapach. To mi wystarcza.
Nie polecam natomiast buteleczek z zapachem przyczepianych na kratki nawiewów. Już nie raz widziałem jakie to świństwo jest żrące i jakich kłopotów patrafi narobić, nawet parę kropel tego paskudztwa (wżery w plastikach).
Z tym, że żrące to nie wiedziałem - używam Ambi Pur i sobie chwalę...
Awatar użytkownika
Vedius
Posty: 458
Rejestracja: 16 lip 2012, o 23:25
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: WojtAS
Lokalizacja: Zagłębie

Re: zapach do autka

Post autor: Vedius »

Big pisze:Nie uzywam żadnego zapachu do auta. Kosmetyki którymi czyszczę wnetrze auta same w sobie bardzo ładnie pachną i przez długi czas zachowują zarówno efekty swojego działania jak i delikany zapach. To mi wystarcza.
Nie polecam natomiast buteleczek z zapachem przyczepianych na kratki nawiewów. Już nie raz widziałem jakie to świństwo jest żrące i jakich kłopotów patrafi narobić, nawet parę kropel tego paskudztwa (wżery w plastikach).
Kupiłem raz w markecie zapach w buteczce o smaku męskich perfum. Troche mi plasticzek zmienił kolor i wyglądał jakbym spawarki używał w aucie. :roll:
Zapach był OK tylko szkodnik z niego straszny :shock:
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: zapach do autka

Post autor: szms »

Żrące, żrące, też się z tym spotkałem, oczywiście jak nic się nie wyleje to problemu nie ma, ale jak coś chlapnie na plastik to już są przynajmniej przebarwienia :)
patrykk
Posty: 63
Rejestracja: 15 maja 2011, o 10:58
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Aktualnie: 165KM / 385Nm
Imię: Patryk
Lokalizacja: Kraków / Zamość

Re: zapach do autka

Post autor: patrykk »

Ja używam california scents i sobie chwalę. Najlepsze i najtrwalsze imo to wiśnia i truskawka :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Awatar użytkownika
neck99
Posty: 1442
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 10:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB

Re: zapach do autka

Post autor: neck99 »

Choinka. Zawsze kupuje dwie jedna wanilia druga new car. Wisza z tylu zaczepione o rolety z boku. Nie przeszkadzaja nie robia szkody bo nie maja styku z niczym.
Superb Kombi 2.0 TDI 170KM CR My2012 (Platinium+) Brąz magnetic - Z D J Ę C I A

Obrazek
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: zapach do autka

Post autor: sjak »

Wszystko jedno co, byle wanilia. Od kiedy pamiętam, cały ekipa z WSPM jeździła z wanilią :D
rezon
Posty: 3475
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220KM 440Nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów

Re: zapach do autka

Post autor: rezon »

szms pisze:Żrące, żrące, też się z tym spotkałem, oczywiście jak nic się nie wyleje to problemu nie ma, ale jak coś chlapnie na plastik to już są przynajmniej przebarwienia :)
też sobie załatwiłem plastik w O2. Od tego czasu nie używam żadnych zapachów w samochodzie. Wystarczy nogi myć przed wejściem ;)
Był S2 1,8TSI 4x4 2012 Obrazek
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: zapach do autka

Post autor: Big »

rezon pisze:Wystarczy nogi myć przed wejściem
Ty się śmiej. Mnie wszyscy przed wejściem do moich samochodów pytają, czy mają buty zdejmować :twisted:
Awatar użytkownika
Grzechu23
Posty: 797
Rejestracja: 6 gru 2012, o 20:51
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI BMP (140KM)
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Sandomierz/Tarnobrzeg

Re: zapach do autka

Post autor: Grzechu23 »

patrykk pisze:Ja używam california scents i sobie chwalę. Najlepsze i najtrwalsze imo to wiśnia i truskawka :)
Popieram, również używam i zapach trzyma sie juz ponad 1.5 miesiąca jakby był wczoraj otworzony :)
Obecnie testuje wiśnie
Awatar użytkownika
neck99
Posty: 1442
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 10:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB

Re: zapach do autka

Post autor: neck99 »

Big pisze:
rezon pisze:Wystarczy nogi myć przed wejściem
Ty się śmiej. Mnie wszyscy przed wejściem do moich samochodów pytają, czy mają buty zdejmować :twisted:
A do mnie sie boja wsiadać ;)
sjak pisze:Wszystko jedno co, byle wanilia. Od kiedy pamiętam, cały ekipa z WSPM jeździła z wanilią :D
Wanilia power ;) najlepszy z najlepszych. Z dodatkiem NEW CAR pięknie sie komponuje :)
Superb Kombi 2.0 TDI 170KM CR My2012 (Platinium+) Brąz magnetic - Z D J Ę C I A

Obrazek
Fenster
Posty: 5
Rejestracja: 7 mar 2013, o 11:15
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: zapach do autka

Post autor: Fenster »

Hej ja używam zapachów w płynie, typu ambi pur i jestem z nich bardzo zadowolona. Zapachy choinki dla mnie nie do przejścia.
pozdrawiam
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: zapach do autka

Post autor: Big »

Fenster, zadowolona jesteś do czasu, aż ci to żrące g... się nie wyleje, lub nie kapnie na jakikolwiek element wnętrza auta. Wtedy przestanisz być zadowolona, bo trzeba będzie wymienć plastik, lub pogodzić się z wżerem uczynionym na nim przez ten zapach.
Majcheros1
Posty: 94
Rejestracja: 10 sie 2012, o 15:25
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Sławek
Lokalizacja: Chrzanów

Re: zapach do autka

Post autor: Majcheros1 »

Dziś kupiłem zapach do samochodu z firmy K2 COSMO i wydaje się być w porządku. Zaletą jak dla mnie jest to że nic nie wisi w samochodzie ani na lusterku ani na kratkach nawiewów, wystarczy "psiknąć" środkiem w powietrze we wnętrzu samochodu i schować do schowka. W samochodzie unosi się delikatna i przyjemna woń. Nie wiem na jak długo zapach będzie odczuwalny, napiszę jak przetestuje:) Cena według mnie bardzo przyzwoita:)
Sebastian_M26
Posty: 1707
Rejestracja: 26 lut 2010, o 18:58
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)
Aktualnie: seria 188KM/270Nm
Lokalizacja: Katowice

Re: zapach do autka

Post autor: Sebastian_M26 »

Ale psikąć, i na co to spada? Na fotele, deskę, pulpit, kierownicę? Nie wiem jak ten środek, ale kiedyś środek do usuwania owadów z tej klasy firmy, usunął mi tablicę rejestracyjną, a środek do czyszczenia deski, ją rozpuszczał. Ja stosuję spray, wysokiej klasy, ale tylko na dywaniki, bo niby testowany przez wielu autach, ale jak się coś stanie z nimi to je wyrzucę, a tak trzeba będzie wyrzucić całe wnętrze.
PANIE WŁADZO, MA PAN RACJĘ, NIESTETY ZDARZYŁO MI SIĘ PRZEKROCZYĆ PRĘDKOŚĆ, ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE BYŁO TO BARDZO NIEODPOWIEDZIALNE, ŻE NARAZIŁEM INNYCH UCZESTNIKÓW RUCHU NA NIEBEZPIECZEŃSTWO ALE ... JECHAŁEM SZYBKO, GDYŻ LUBIĘ ZAPIERDALAĆ...
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: zapach do autka

Post autor: Big »

Sebastian_M26 pisze:a stosuję spray, wysokiej klasy,
A zdradzisz nam tajemnicę jaki to jest ten "spray wysokiej klasy", tzn. jakiej on jest firmy?
ODPOWIEDZ