Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 18 pa藕 2019, o 10:29

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 33 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomo艣膰
 Tytu艂: Re: SPA Warszawa
PostNapisane: 5 lip 2019, o 12:41 

Do艂膮czy艂(a): 16 lis 2016, o 23:04
Samoch贸d: Superb III 4x4
Silnik: Inny
Aktualnie: 272KM
Odk膮d widzia艂em raz, jak go艣ciu przyjecha艂 umy膰 teren贸wk臋 tak膮 szczotk膮 to nawet do r臋ki bym jej nie wzi膮艂.
Chyba, 偶e macie jakie艣 swoje.
Ja mam r臋kawic臋 z mikrofibii, zarzucam pian臋 i jad臋 z r臋ki rach ciach bach, chyba, 偶e jest bardziej ugnojone to jeszcze z grubsza wcze艣niej wod膮 z proszkiem pod ci艣nieniem przejad臋. Pod r臋kawic臋 zak艂adam jednorazow膮 r臋kawiczk臋 lateksow膮, 偶eby w r臋k臋 nie by艂o mokro i aby sobie jej nie uwali膰. Potem r臋kawic臋 pior臋 przy okazji w pralce i z powrotem wrzucam sobie do baga偶nika. Kiedy艣 auta my艂em g膮bka, ale w por贸wnaniu do r臋kawicy jest przepa艣膰, je偶eli chodzi o wygod臋 i efekt. G膮bk膮 za to myje felgi, bo tam zawsze wi臋cej syfu i szkoda mi r臋kawicy, a 偶e felgi mam w czarnym po艂ysku to szkoda mi szczot膮 porysowa膰.

Nie wiem, no po tym co kiedy艣 widzia艂em to mam uraz do tych szczot, tak samo do tych szczot na stacjach do wycierania szyb i reflektor贸w, gdzie piasek sobie elegancko p艂ywa w wiadrze :)

Ps. Kamil, jak ty tak szczot膮 ten wosk traktowa艂e艣 to te偶 pewnie szybciej si臋 艣ciera艂.

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 5 lip 2019, o 13:59 

Do艂膮czy艂(a): 8 wrz 2013, o 09:56
Samoch贸d: Inny
Silnik: Inny
Jak mia艂em wosk, to tak cz臋sto na bezdotyk nie je藕dzi艂em. I wtedy bez szczoty, tylko pistoletem. Teraz praktycznie po ka偶dej trasie wpadam pozby膰 si臋 much i innego syfu.

G贸ra

PostNapisane: 6 lip 2019, o 08:12 
Moderator

Imi臋: Szymek
Do艂膮czy艂(a): 13 maja 2012, o 10:59
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
A ja z racji budowy, nie mam czasu na nic poza odkurzaniem, myj臋 auto rzadziej, myj臋 na bezdotyku, wosk k艂ad艂em na jesieni... mam dobr膮 myjni臋 niedaleko i tam idzie wystarczaj膮co ogarn膮膰, 偶eby doznania wzrokowe by艂y dobre.

A to, 偶e chemia co艣 wyp艂owieje, co艣 wy偶re... za chwil臋 pewnie i tak mondek pojdzie w firme, a za 2 lata kto艣 inny b臋dzie si臋 o to martwi艂.
Od superba przesta艂em si臋 przejmowa膰 tym co b臋dzie robi艂 jego kolejny w艂a艣膰iciel, bo co艣 si臋 wytar艂o, przetar艂o, wyblak艂o. 8-)

Mondeo MK5 2.0 TDCI Hatch
OIII 1.6 TDI DSG Kombi
Obrazek

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 33 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: