Mala zagwozdka z nowym radiem:)

andiandi2103
Posty: 3
Rejestracja: 20 lut 2016, o 09:28
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)

Mala zagwozdka z nowym radiem:)

Post autor: andiandi2103 »

Witam jestem tu nowy wiedz na początek chciał bym się przywitać ;) . A wiedz do rzeczy posiadam skodę superb 1 z 2002/2003 r i chciał bym wymienić w niej radio najlepiej na jakieś większe bo mam te małe, ale jest problem ponieważ mam kierownicę wielofunkcyjna i chial bym aby działała z nowym radiem. Z góry dzięki za pomoc
Banderaz71

Re: Mala zagwozdka z nowym radiem:)

Post autor: Banderaz71 »

Poszukaj radia, które ma wyjście na sterowanie z kierownicy, np: oem wired remote control dla radyjek kenwooda. Oczywiście może to być inna firma bo też takie wyjścia mają tyle, że tą funkcję mogą nazywać inaczej. Potem polecam poszukać interfejsu do tego radia, który będzie pośrednikiem między twoją kierownicą a radiem. Z czystym sumieniem polecam stronę piloty.pl, naprawdę proponują dużo rozwiązań. Wszystko zależy od kasy jaką chcesz przeznaczyć na ten zabieg. Ja u siebie mam radyjko 2din Kenwooda z bluetooth i co najważniejsze z możliwością zmiany koloru wyświetlacza i muszę powiedzieć, że świetnie się komponuje jako całość. Co prawda nie mam kierownicy z multifunkcją ale to radio można obsługiwać za pomocą kierownicy i koszt takiego interfejsu to ok. 150zł.
ODPOWIEDZ