Radio Symphony (Kaseciak)

Awatar użytkownika
mirage87
Posty: 15
Rejestracja: 25 maja 2015, o 01:42
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Lokalizacja: GDA

Radio Symphony (Kaseciak)

Post autor: mirage87 »

Na wstępie chciałbym się przywitać jako ze jestem tu nowy. ;)
Mam mały problem z kaseciakiem symphony, mianowicie radio działa wszystko jest niby OK poza paroma detalami takimi jak zmieniarka CD odmawiała posłuszeństwa przełączała się na radio nie zawsze znajdywała wszystkie płyty w podajniku radio czasem wrzucało błąd "mechanic" po wyjęciu płyt problem znikał, wiec zakupiłem sobie zmianiarke MP3.
Problem zniknął Mp3 odtwarza wszystko śmiga, tylko wyskoczył kolejny problem i tutaj chyba winić mogę samo radio. Podczas jazdy gdy dam Volume na jakieś 15 a nawet 30 muzyka samoczynnie się ścisza i potem wraca do poprzedniego stanu niezależnie od jakości utworu MP3, podobnie jest przy wyłączonym silniku tylko z innym efektem poziom głośności daje wyższy niezależnie czy na sterowaniu z kierownicy bądź potencjometrem głośności, radio się wyłącza i włącza na nowo tylko tym razem z ustawionym Volume 12. I tutaj pozostaje pytanie czy to coś z zasilaniem czy samym radiem. Dodam jeszcze ze nie mogę wejść w opcje radia nie mogę zmienić bassu itp fakt znalazłem instrukcje ale do symphony CD możliwe ze inaczej się wchodzi w menu w kaseciaku a niżeli w radiu z CD. Czy ktoś miał podobny problem lub zna może jakieś rozwiązanie.
Z Góry Dziękuję Ślicznie i Pozdrawiam Raz Jeszcze :)
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Radio Symphony (Kaseciak)

Post autor: Misiek Fisiek »

Kaseciak. My man.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
mirage87
Posty: 15
Rejestracja: 25 maja 2015, o 01:42
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Lokalizacja: GDA

Re: Radio Symphony (Kaseciak)

Post autor: mirage87 »

s-e-b-e-b pisze:ile jest 9+3
Hahaha :lol: fakt zapomniałem odp w tamtym poście sorka za to :oops: nie jestem botem :roll: a odp to 12 ;)
ODPOWIEDZ