Nawigacja Skoda Superb

Awatar użytkownika
Blueberry44
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2014, o 17:36
Samochód: Superb I
Silnik: 2.5TDI V6 BDG (163KM)

Nawigacja Skoda Superb

Post autor: Blueberry44 »

Witam, w pierwszej kolejności nie wiem czy dobry dział. Chciałbym wypalić trochę mapek na płyty , rzecz jasna piratki i tu wiąże się z tym pytanie trzeba pewnie przerabiać coś w nawi aby działało to poprawnie i tu mam problem co trzeba zrobić aby jakoś to wszystko grało? Byłbym wdzięczny o krótki opis co zrobić , chciałbym mieć wszystko w języku polskim ( mam po ang ) i by działało to sprawnie z góry dzięki czekam na odpowiedzi i waszą pomoc. :)

Skoda Superb 2.5
Etranger
Posty: 51
Rejestracja: 13 kwie 2014, o 15:55
Samochód: Superb II 4x4
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)

Re: Nawigacja Skoda Super B.

Post autor: Etranger »

7 nie kradnij. Nielegalne kopie to taka sama kradziez jak inna, a ich rozprowadzanie to oszukiwanie uczciwie pracujacych I placacych podatki.

Na tym forum nie jest udzielana pomoc dla nielegalnego oprogramowania.

Jedyne, co moge Ci poradzic to uczyc sie jezykow obcych. Angielski jest banalnie prosty, bo nie ma tam ani rozbudowanej deklinacji ani koniugacji czy tez rozbudowanych czasow. Jesli posiadasz prawo jazdy, to powinienes miec przynajmniej 18 lat, a w tym wieku wiekszosc juz posluguje sie jednym lub kilkoma jezykami obcymi. Nadrob zaleglosci w edukacji, to bedzie Cie stac na legalne oprogramowanie w oryginalnym jezyku ;)

Sent from my GT-P5113 using Tapatalk
Ostatnio zmieniony 20 cze 2014, o 18:45 przez Etranger, łącznie zmieniany 1 raz.
.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Nawigacja Skoda Super B.

Post autor: szms »

dokładnie tak samo jak odliczanie vatu od paliwa i jeżdżenie autem do domu :roll: :roll:
Etranger
Posty: 51
Rejestracja: 13 kwie 2014, o 15:55
Samochód: Superb II 4x4
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)

Re: Nawigacja Skoda Super B.

Post autor: Etranger »

Dokladnie tak samo jak finansowanie przyszlosci politycznej kapitalem banku centralnego oraz podkopywanie wiarygodnosci kraju jako pozyczkobiorcy.

Jedyna moralnie sprawiedliwa kradziez, jaka znam zostala opiana w Les Misérables V. Hugo.

Sent from my GT-P5113 using Tapatalk
.
Maverick

Re: Nawigacja Skoda Super B.

Post autor: Maverick »

Blueberry44 pisze:... rzecz jasna piratki ...
Dla zlodzieja moze i jasna faktycznie.
Etranger pisze: Jedyne, co moge Ci poradzic to uczyc sie jezykow obcych. Angielski jest banalnie prosty, bo nie ma tam ani rozbudowanej deklinacji ani koniugacji czy tez rozbudowanych czasow.
Poprawna wymowa dla Polaka to jednak juz pewien wyczyn, jesli chce sie wyjsc poza kanon ponglish.
Etranger pisze:Dokladnie tak samo jak finansowanie przyszlosci politycznej kapitalem banku centralnego oraz podkopywanie wiarygodnosci kraju jako pozyczkobiorcy.
Mocno dyskusyjne. Vide Japonia: chlopcy po ponad 20 latach bladzenia zauwazyli cos jak QE.
Etranger pisze:Jedyna moralnie sprawiedliwa kradziez, jaka znam zostala opiana w Les Misérables V. Hugo.
Malo zatem widziales :)

Teraz mozna zaczac weekend :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
dolko
Posty: 406
Rejestracja: 21 wrz 2013, o 12:27
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: uzupełnij pole

Re: Odp: Nawigacja Skoda Superb

Post autor: dolko »

szms pisze:dokładnie tak samo jak odliczanie vatu od paliwa i jeżdżenie autem do domu :roll: :roll:
Eeee, podatki to taka gra raczej, oni nas, my ich i tak się bawimy ;))
Awatar użytkownika
RemekS
Posty: 554
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 14:48
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: Nawigacja Skoda Superb

Post autor: RemekS »

:D
dolko pisze:
szms pisze:dokładnie tak samo jak odliczanie vatu od paliwa i jeżdżenie autem do domu :roll: :roll:
Eeee, podatki to taka gra raczej, oni nas, my ich i tak się bawimy ;))
Zabawa się kończy jak trafisz na ch..a z urzędu, który ma mieć WYNIK, a nie mandacik za jakieś gówno. Wtedy to już tylko oni Ciebie

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Matt
Posty: 1763
Rejestracja: 19 sie 2011, o 23:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 323/463

Re: Nawigacja Skoda Superb

Post autor: Matt »

Oryginalne mapy kosztują aż tyle czy to jest jeszcze coś innego? http://allegro.pl/mapa-blapupunkt-dx-po ... 03147.html
Za tyle to całą nawigacje można kupić...
btw nie mam nawigacji jakby co, żeby mi tu zaraz jakiś nie zarzucił czegoś :D
Awatar użytkownika
dolko
Posty: 406
Rejestracja: 21 wrz 2013, o 12:27
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: uzupełnij pole

Re: Odp: Nawigacja Skoda Superb

Post autor: dolko »

Chyba ten Blaupunkt gratis, a tak na serio, liczę ze kwestia fabrycznych map szybko się skończy i rozwiązanie google zastąpi te przedpotopowe , jakże archaiczne dziś navi fabryczne.

Ile to razy jak gdzie jadę o wiele łatwiej jest mi użyć telefonu, gdzie wyznaczam cel bajecznie prosto, mapa aktualna, natężenie ruchu i takie tam. Jak mam wyznaczyć trasę w skodzie i jeszcze jeden, dwa punkty pośrednie to mnie szlak trafia!!!

Cały ten Columbus jak z epoki Atari i w czasach kiedy każdy z nas nosi w kieszeni więcej mocy obliczeniowej niż mialy komputery statku Apollo ;)
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nawigacja Skoda Superb

Post autor: sko89 »

To wyznacz trasę na Google poza UE a najlepiej Europą i potem sprawdź rachunek za telefon. Aktualizacja z ASO wyjdzie taniej.
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5808
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Nawigacja Skoda Superb

Post autor: pab567 »

sko89 pisze:To wyznacz trasę na Google poza UE a najlepiej Europą i potem sprawdź rachunek za telefon. Aktualizacja z ASO wyjdzie taniej.
Ściągasz mapy off-line a potem to już grosiki
Awatar użytkownika
przem00
Posty: 628
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 15:15
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: KWI

Re: Nawigacja Skoda Superb

Post autor: przem00 »

Haha jasne. Google pozwalają ściągnąć 15 km wokół trasy tudzież pkt gdzie jesteś. Google nie ma map offline :O

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5808
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Nawigacja Skoda Superb

Post autor: pab567 »

No chyba jednak trochę się mylisz https://support.google.com/gmm/answer/3273567 takich map offline możesz mieć więcej niż jedną w urządzeniu.
ODPOWIEDZ