czytanie CD, radio z navi

lol500
Posty: 16
Rejestracja: 25 lut 2014, o 22:16
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Lokalizacja: Podaj lokalizację

czytanie CD, radio z navi

Post autor: lol500 »

Panowie mam radyjko z nawigacją, ale gdy włożę płytę cd a plikami nie mp3, ale audio, to brak reakcji, w menu jest opcja CD ale jest jakby "odznaczona", taka w jaśniejszym kolorze i nie da się wybrać tej opcji.
Może ktoś z was mi poradzi i będę bardzo wdzięczny, bo niektórzy mówią ze te radia też audio czytają.
Awatar użytkownika
pompon232
Posty: 32
Rejestracja: 25 wrz 2010, o 16:19
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AVF (130KM, 6b)

Re: czytanie CD, radio z navi

Post autor: pompon232 »

witaj
ja w swoim oryginalnym skodowskim radyjku z nawigacja moglem odtwarzac TYLKO orginalne plyty cd ewentulnie kopie orginalnej plyty, nie odtwarzalo mi jednak plyt ktore sam nagrywalem
w moim przypadku skonczylo sie na wymianie radyjka na pioneera ktory mieli wszystko co sie da a nawigacje mam osobna
karola
Posty: 11
Rejestracja: 19 kwie 2014, o 19:28
Samochód: Superb I
Silnik: 2.5TDI V6 BDG (163KM)
Imię: Karolina

Re: czytanie CD, radio z navi

Post autor: karola »

Kieszeń u góry radia służy wyłącznie do odtwarzania płyt nawigacji, do płyt audio jest zmieniarka;)
Awatar użytkownika
koniu1973
Posty: 1414
Rejestracja: 16 lis 2013, o 10:00
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Imię: Marek
Lokalizacja: Dęblin

Re: czytanie CD, radio z navi

Post autor: koniu1973 »

karola pisze:Kieszeń u góry radia służy wyłącznie do odtwarzania płyt nawigacji, do płyt audio jest zmieniarka;)
nie znam się... ale jeżeli jest to prawda (a pewnie jest), byłoby mi strasznie głupio :lol: . Chociaż znam takich co drugą płytę do kieszeni nie mając zmieniarki...
lol500 czyżby zapomnieli do auta instrukcję dodać :o no ale forum jest od tego aby pomóc w potrzebie.
Pozdrawiam,
rad3k8
Posty: 20
Rejestracja: 22 kwie 2014, o 18:28
Samochód: Superb I
Silnik: 2.5TDI V6 BDG (163KM)
Imię: Radek

Re: czytanie CD, radio z navi

Post autor: rad3k8 »

lol500 jaką masz wersję radyjka ?
ODPOWIEDZ