AUDIO

karass5
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 10:00
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)

AUDIO

Post autor: karass5 »

Mam pytanie ,superb 1 2005 2,8 v6 .Radio duże z navi.Czy ma jkieś wejście typu JACK lub USB ,albo jakieś inne?Mam podłączoną zmieniarkę ,ale chciałbym podłączyć coś innego.
rezon
Posty: 3475
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220KM 440Nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AUDIO

Post autor: rezon »

wrzuć chociaż zdjęcie tej navi
Był S2 1,8TSI 4x4 2012 Obrazek
Maniekadamek
Posty: 42
Rejestracja: 14 sty 2015, o 16:43
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)
Lokalizacja: słupsk

Re: AUDIO

Post autor: Maniekadamek »

Witam. Nie zakładając nowego tematu zapytam się tutaj. Podłączyłem wzmacniacz i dwie kolumny 6X9 z tyłu. I tak... gruby przewód od akumulatora, minusowy do nadwozia, przewód remonte od radia no i głośniki. Jeżeli chodzi o podłączenie to tyle (chyba wszystko proste)
A teraz problem..... Tył na wzmacniaczu gra jak głupi, a zamilkły głośniki w drzwiach. Myślałem, że coś się odpięło lecz one grają tylko bardzo bardzo cicho. Jedynie co stwierdziłem, że jak zrobię bardzo głośno volume to tak jakby się budziły i zaczynają grać? Radio alpine. I uprzedzę że to nie jest tak, że te na wzmacniaczu zagłuszają. Te w drzwiach grają jakby były ustawione na 1volume..... Czy coś jest źle jednak podłączone, czy może coś gdzieś robi zwarcie?
Awatar użytkownika
Przemo_71
Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2016, o 14:57
Samochód: Superb I
Silnik: 2.0TDI BSS (140KM)
Imię: Przemek
Lokalizacja: Wrocław

Re: AUDIO

Post autor: Przemo_71 »

A sprawdzałeś czy na wzmacniaczu nie masz gain-a skręconego na kanały podpięte pod frontowe głośniki ?
Od tego bym zaczął :)
ODPOWIEDZ