S1 Radio z duzym wyswietlaczem

Piterko
Posty: 241
Rejestracja: 6 sty 2012, o 21:01
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Reda k/Gdyni

S1 Radio z duzym wyswietlaczem

Post autor: Piterko »

Pytanie jest takie: da rade zamontowac jakies radio z duzym wyswietlaczem w S1? jestem zielony w temacie. Mam radyjko symphony i narazie starcza (na plytki cd). Ale do poprawienia designu chcialem zamontowac cos lepszego. Nie koniecznie ma byc to sprzet wysokiej klasy za mega pieniadze. Pod moim radiem mam schowek ala popielniczka no i pewnie da sie to wymontowac i wstawic cos wiekszego. Jakies propozycje? No chyba ze moje radyjko jest jakies z wyzszej polki w co watpie. I tak na koniec to symphony ma wyjscie na wzmacniacz? nie chce niepotrzebnie rozbierac
DAJ MU NA ZIMNYM ! ;d
lecho1985
Posty: 28
Rejestracja: 26 cze 2010, o 07:58
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: S1 Radio z duzym wyswietlaczem

Post autor: lecho1985 »

Właśnie kolego tez tak kombinuje zmienić radio bo ja mam firmowe i to na kasety do tego narazie jeździłem z transmiterem ale już mi się to znudziło ale jeszcze słyszę ze z tyłu głośniki są spalone wiec chyba wymiana najlepiej na lepsze radio chce wstawi w ramkę są takie na allegro i ze złączką iso

http://allegro.pl/ramka-redukcja-na-rad ... 74145.html" onclick="window.open(this.href);return false;

myślałem też od razu podłączyć kable do tuby i wzmacniacza

PS ktoś wymieniał głośniki, rozkręcał drzwi???

Lelo
ja456
Posty: 343
Rejestracja: 21 lut 2010, o 22:10
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: S1 Radio z duzym wyswietlaczem

Post autor: ja456 »

Ja rozkręcałem drzwi http://forum.skodaclub.pl/superb/wymian ... t3852.html" onclick="window.open(this.href);return false; (tylko lewy tył, ale przód jest nawet łatwiejszy).
Piterko
Posty: 241
Rejestracja: 6 sty 2012, o 21:01
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Reda k/Gdyni

Re: S1 Radio z duzym wyswietlaczem

Post autor: Piterko »

Mi chodzilo bardziej o to zeby wstawic duze bo mam tego symphony + taka szufladke schowek pod radiem no i to chcialem wywalic i wstawic duze zamiast standart radia i szufladki. A ta ramka to wlasnie mi nie jest potrzebna. Dzisiaj obczailem w O2fl ze jak wlaczam wsteczny to na radiu wyskakuje obrazek auta i pokazuje sygnal z ktorej strony np jest slupek lub sciana. Taka zgrubna wizualizacja hehe i mi sie to spodobalo bo nie mam nic takiego u siebie
DAJ MU NA ZIMNYM ! ;d
Awatar użytkownika
Matt
Posty: 1763
Rejestracja: 19 sie 2011, o 23:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 323/463

Re: S1 Radio z duzym wyswietlaczem

Post autor: Matt »

Ta ramka nie jest do superba I. Chodzi Ci o oryginalne radio skody? Było też montowane takie, chyba po liftingu.
Potem zostaje już tylko navi. Obrazek
Piterko
Posty: 241
Rejestracja: 6 sty 2012, o 21:01
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Reda k/Gdyni

Re: S1 Radio z duzym wyswietlaczem

Post autor: Piterko »

A no wlasnie o takie mi chodzi :) jaki koszt takiej zabawki? a navi to moge wstawic sobie ot tak czy jeszcze jakas elektryka kabelki odbiorniki za tym ida?


Widze napis NAVI na tym radiu to moze tez obsluguje.

No i czy jak mam w S1 zwykle radio to moge poprostu przelozyc plug and play


znalazlem takie cudo http://allegro.pl/skoda-nawigacja-mcd-f ... 80289.html" onclick="window.open(this.href);return false;

a jest jakis model do s1 podobny do tego ? http://allegro.pl/mfd2-gps-nawigacja-sk ... 19886.html" onclick="window.open(this.href);return false;

chcialem cos kolorowego ale to juz pewnie bedzie grubo wiecej $
DAJ MU NA ZIMNYM ! ;d
Awatar użytkownika
Matt
Posty: 1763
Rejestracja: 19 sie 2011, o 23:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 323/463

Re: S1 Radio z duzym wyswietlaczem

Post autor: Matt »

Jest coś takiego http://allegro.pl/navigacja-koorowa-vw- ... 90517.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Dużo łatwiej znaleźć ją do Volkswagena ale wtedy będzie podświetlana na czerwono chyba(albo niebiesko). Ta od skody na zielony
Piterko
Posty: 241
Rejestracja: 6 sty 2012, o 21:01
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Reda k/Gdyni

Re: S1 Radio z duzym wyswietlaczem

Post autor: Piterko »

No to juz eleganckie no i wlasnie moze kolorystycznie (podswietlenie) nie pasowac. Ale dalem inny watek na temat zmiany oswietlenia zegarow itd

A ta navi vw pasuje ze wrzucam i dziala? czy jakies przerobki kostki itp do zmiany

Dzieki za odpowiedzi
DAJ MU NA ZIMNYM ! ;d
Awatar użytkownika
Matt
Posty: 1763
Rejestracja: 19 sie 2011, o 23:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 323/463

Re: S1 Radio z duzym wyswietlaczem

Post autor: Matt »

Tego już nie wiem, ale możesz poszukać i zapytać sprzedającego na allegro. Niektórzy oferują sprzedaż z montażem. Na tej aukcji napisał, że ma dostępne też zielonym podświetleniem, tylko z Redy dość daleko http://allegro.pl/nawigacja-vw-skoda-fo ... 12432.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Piterko
Posty: 241
Rejestracja: 6 sty 2012, o 21:01
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Reda k/Gdyni

Re: S1 Radio z duzym wyswietlaczem

Post autor: Piterko »

No ale teraz juz wiem o co kaman i dobrze ze z vw pasuja a logo mozna zawsze zmazac heh:) dzieki wielkie za wszystkie odpowiedzi
DAJ MU NA ZIMNYM ! ;d
lecho1985
Posty: 28
Rejestracja: 26 cze 2010, o 07:58
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: S1 Radio z duzym wyswietlaczem

Post autor: lecho1985 »

już było takie pytanie ale spytam jeszcze raz czy radio firmowe symphony ma wyjscie na wzmacniacz???

Lelo
dawid835
Posty: 8
Rejestracja: 25 sty 2012, o 07:13
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Dawid
Lokalizacja: Chrzanów

Re: S1 Radio z duzym wyswietlaczem

Post autor: dawid835 »

jak mam wsadzone pionieer Avic 900BT jest to radyjko na 2 diny i jestem z niego bardzo zadowolony :)
keraj_kran
Posty: 3
Rejestracja: 10 lut 2014, o 16:03
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)

Re: S1 Radio z duzym wyswietlaczem

Post autor: keraj_kran »

Od kilku dni jestem szczęśliwy posiadaczem S1, 2005 r, wersja elegance. Niestety zamiast fabrycznego radyjka ktoś wsadził chińskie AV (2 din). Chcę przywrócić fabryczny sprzęt. Jaki montowali wówczas model? Pomożecie?
ODPOWIEDZ