Zmieniarka cyfrowa USB a zmieniarka fabryczna .

maru137
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2017, o 14:58
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Karol

Zmieniarka cyfrowa USB a zmieniarka fabryczna .

Post autor: maru137 »

Witam. Zakładam nowy temat bo z takim problemem nigdzie się nie spotkałem . Mianowicie mam pytanie .
Posiadam w Superbie nawigacje MFD i orginalną zmieniarkę CD i dokupiłem zmieniarkę cyfrowa USB . Wszystko podpiąłem według wskazówek tylko zostaje kwestia jak przełączyć się miedzy zmieniarka CD a ta druga cyfrową USB ??? na internecie piszą niby opcjonalnie o jakimś fizycznym przełączniku ale skoro wiązka jest zrobiona tak ze można obydwie podpiąć na raz to chyba musi się dać jakoś je przełączać . Jeśli ktoś wiec coś na taki temat proszę o poradę :)
maru137
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2017, o 14:58
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Karol

Re: Zmieniarka cyfrowa USB a zmieniarka fabryczna .

Post autor: maru137 »

https://www.aliexpress.com/item/Car-MP3 ... 47817.html
Czy ratuje mnie tylko i wyłącznie taki przełącznik ktory nie jest dostepny w Polsce ???
piotraskbw
Posty: 797
Rejestracja: 16 lis 2017, o 21:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 195KM / 420Nm
Lokalizacja: LDZ

Re: Zmieniarka cyfrowa USB a zmieniarka fabryczna .

Post autor: piotraskbw »

Może jakieś info jaką zmieniarkę kupiłeś
Jeśli kupiłeś grafitowego Superba, to się odezwij na PW, powiem Ci wszystko o tym aucie (charakterystycznym znakiem jest, to że grill na masce jest przedliftowy a auto poliftowe).
maru137
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2017, o 14:58
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Karol

Re: Zmieniarka cyfrowa USB a zmieniarka fabryczna .

Post autor: maru137 »

piotraskbw
Posty: 797
Rejestracja: 16 lis 2017, o 21:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 195KM / 420Nm
Lokalizacja: LDZ

Re: Zmieniarka cyfrowa USB a zmieniarka fabryczna .

Post autor: piotraskbw »

Jedyna opcja przełączanie pomiędzy zmieniarkami to za pomocą takiego przełącznika jaki pokazałeś, innej opcji nie ma.
Jeśli nie dostałeś takiego w zestawie to niestety musisz zakupić gdybyś chciał przełączać pomiędzy zmieniarką SD a CD w bagażniku.

Chociaż ja bym olał fabryczną zmieniarkę i używał tylko cyfrowej.
Nie wiem jak twoja, ale moja poza mp3 obsługuje także pliki nieskompresowane WAV wiec można bezstratnie zrzucić CD na SD.
Jeśli kupiłeś grafitowego Superba, to się odezwij na PW, powiem Ci wszystko o tym aucie (charakterystycznym znakiem jest, to że grill na masce jest przedliftowy a auto poliftowe).
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Zmieniarka cyfrowa USB a zmieniarka fabryczna .

Post autor: kamracik »

Dokładnie też bym Ci tak polecał jak kolega pisze. Jak masz SD, to komu by się chciało w CD bawić :lol:
maru137
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2017, o 14:58
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Karol

Re: Zmieniarka cyfrowa USB a zmieniarka fabryczna .

Post autor: maru137 »

dokładnie zostaje tylko opcja przełącznika . ale nie ma to sensu bo i tak korzystam z pamieci USB .wiec zgadzam sie w wami . i dzieki za zainteresowanie tematem :D
ODPOWIEDZ