Fotele-pokrowce

Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Fotele-pokrowce

Post autor: Misiek Fisiek »

No właśnie o to. Są remonty bloków energetycznych (największy blok w Bełchatowie nie pracuje) i remontują też sieci dystrybucyjne i przesyłowe. I dlatego brakuje energii i jest problem z jej przesyłaniem w sytuacji kiedy zwiększyło się zapotrzebowanie.

Operator nakazał im ograniczenie pobieranej z sieci energii. Tą energię da się pobrać, ale wówczas fabryka/stacja naraża się na karę.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Banderaz71

Re: Fotele-pokrowce

Post autor: Banderaz71 »

No i zrobił się hydepark. Rozumiem, upał. Pzdr :mrgreen:
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Fotele-pokrowce

Post autor: kamracik »

No przecież Szymek odpowiedział rzeczowo, pokazał jakie ma w Mocce, do Superba pewnie też będą pasować :lol:

Na poważnie to chyba każde pokrowce dziwnie wyglądają i średnio pasują, a dobre jeszcze dodatkowo kosztują. Jak masz bardzo styrane fotele rozejrzyj się może za jakimiś fotelami w dobrym stanie, będzie to lepszym rozwiązaniem, ale nie wiem czy nie przekraczającym budżet na ten cel.
Banderaz71

Re: Fotele-pokrowce

Post autor: Banderaz71 »

Takie rozwiązanie oczywiście mi się nasunęło ale miałem cichą nadzieję, że może ktoś używa pokrowców, które może polecić. W necie jest pełno ofert pokrowców niby na wymiar ale jak każdy chcę wybrać jak najlepiej. A może ktoś używa pokrowców zakupionych w ASO?
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Fotele-pokrowce

Post autor: kamracik »

Kumpel ostatnio do Bory kupił takie szyte na wymiar, ładne skórzane, po założeniu było ok, ale po miesiącu wyglądały jak każde. Porozciągały się, co prawda nie dał dużo bo jakieś 500PLN (skóra i tak była lepsza niż ta w Skodzie :mrgreen: ), ale i tak za tą cenę to by już 2 fotele miał, a tylna kanapa raczej rzadko jest styrana.

Opinii o pokrowcach chyba poszukałbym bezpośrednio w sieci niezależnie od marki. Może chociaż wskazówek jakie wybrać i na co zwrócić uwagę, te na gumkach pewnie od ręki można skreślić.

Pierwsze słyszę, żeby w ASO były pokrowce, ale jeśli mają to w sumie podjechać i sobie przymierzyć pewnie można :)
Banderaz71

Re: Fotele-pokrowce

Post autor: Banderaz71 »

Właśnie jestem po rozmowie z ASO w Olsztynie i powiedziano mi, że do SII są ale do SI już nie szyją. Będę musiał poszukać fotel i zrobić zamiankę.
juniorcis
Posty: 20
Rejestracja: 19 wrz 2015, o 23:02
Samochód: Superb II combi
Rocznik: 2010
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)

Re: Fotele-pokrowce

Post autor: juniorcis »

Planuję kupić fotele od angola i przełożyć gąbki oraz poszycie. Jest to wykonalne? dużo zabawy?
Za tapicerowanie zapłacę pewnie około 2000 zł, a za fotele kilka stówek.
Robił ktoś z Was już taki zabieg?
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Fotele-pokrowce

Post autor: kamracik »

Robili ludzie już, ale wydaje mi się, że łatwiej będzie, aby tapicer zrobił całość bez tych dodatkowych foteli.
ODPOWIEDZ