Uniroyal Rainsport 3 225/45r17 - Wasze opinie

Awatar użytkownika
JanuszSz
Posty: 1021
Rejestracja: 21 sty 2014, o 22:17
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: 150
Lokalizacja: Lublin

Re: Uniroyal Rainsport 3 225/45r17 - Wasze opinie

Post autor: JanuszSz »

key26 pisze:Założone są na tył a jakbyście czytali to mechanik mi mówił że to powinny być na lewą stronę , a ja że tak je producent zaprojektował że są na lewą i prawą , a opona ma oznaczenie outside , a widział je któryś z bliska skoro się już tak czepiacie? Ciekaw jestem czy ktoś z piszących tutaj ma te opony a michały to są w tej samej klasie tylko że droższe a ja na uni jeżdże co dzień po 100 km i wcale nie narzekam i chamowanie dobre szczególnie na mokrej nawierzchni
Lepiej jak najszybciej zmień mechanika,dopóki do reszty nie zepsuje Ci samochodu.
Mam założone właśnie takie opony i bzdurą jest twierdzenie,że producent przewidział osobne na prawą i lewą stronę auta.
Napis "outside"oznacza,że jest to strona opony,która powinna być umieszczona po zewnętrznej stronie samochodu,niezależnie od strony .
Co do jakości,jestem z nich bardzo zadowolony,zresztą miałem już takie na Octavii i potem zakupiłem do Superba.
Nie są głośne,w przeciwieństwie do co niektórych opon z wyższej półki nie "giną w oczach",rewelacyjnie zachowują się na mokrej nawierzchni i w kałużach.
Wcale nie uważam,że należą do niższej półki,niż Micheliny.Jeździłem na Michelinach i nie zauważyłem żadnej rewelacji,może były nieco cichsze,ale na mokrej nawierzchni-porażka.
Obrazek
ODPOWIEDZ