Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 16 sie 2018, o 13:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 22 lip 2018, o 18:58 

Do艂膮czy艂(a): 16 lis 2017, o 22:28
Samoch贸d: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Jako, 偶e pad艂a mi pompka od sprysk贸w, a od zawsze denerwowa艂a mnie pojemno艣膰 fabrycznego (3B0 955 453 AG) zbiorniczka (4L), bo auto drze jap臋 jak zostanie mniej ni偶 1,5 L a z kupionej ba艅ki zawsze co艣 zostaje i wala si臋 po baga偶niku postanowi艂em zapolowa膰 na lepsz膮 opcj臋 :twisted:

Lepsz膮 opcj膮 jest zbiorniczek od passata b5 fl W8 - 3B7 955 453 D - 6,5 L - nie mam poj臋cia czemu nie montowali go fabrycznie w S1, mnie uda艂o si臋 kupi膰 zbiorniczek z oboma pompkami za 50 z艂.

Po zmianie dalej drze jap臋 jak jest mniej ni偶 1,5 L ale tym razem mo偶na 艣mia艂o wla膰 5L a pust膮 ba艅k臋 od razu wywali膰 do kosza :)

Zbiornik pasuje idealnie w miejsce starego, przewod贸w te偶 nie trzeba przed艂u偶a膰 chocia偶 w pierwszej chwili wydaje si臋 偶e do przed艂u偶enia b臋dzie przew贸d od czujnika poziomu. Wystarczy go natomiast wypl膮ta膰 z wi膮zki i inaczej poprowadzi膰 :)

Wymian臋 teoretycznie da si臋 wykona膰 艣ci膮gaj膮c tylko lewe przednie ko艂o i odchylaj膮c nadkole, ale b臋dzie przy tym multum gimanstyki, wiec polecam te偶 zrzuci膰 poszycie zderzaka (o ile pami臋tam trzyma si臋 na 9 艣rubkach) bo wtedy jest swobodny dost臋p do wszystkiego :)

dok艂adna specyfikacja ziornik贸w na passatplus.de
fotorelacja znaleziona na forum passata

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w