Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 23 maja 2018, o 16:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 20 sty 2018, o 21:29 

Do艂膮czy艂(a): 28 kwi 2017, o 18:46
Samoch贸d: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)
Zajrza艂em dzi艣 pod auto a tam brak ko艂k贸w mocuj膮cych os艂on臋 silnika do przedniego pasa i prz贸d trzyma艂 si臋 centralnie na 艣rubce 6-tce tylko..... Teoretycznie mia艂em komplet ko艂k贸w i spinek z allegro ale ... nie da艂y si臋 za艂o偶y膰 .....Nie 艂apa艂y spinek. Poprzygina艂em spinki tak, 偶e 艂apa艂y, ale nie dawa艂y si臋 przekr臋ci膰 tak, 偶eby "zaskoczy膰" ....
Po d艂u偶szej walce stwierdzi艂em, 偶e nie ma opcji, 偶eby posiadane przez mnie ko艂ki "z艂apa艂y" tyle warstw materia艂贸w (zderzak, os艂ona, "mocowanie" spinki) i stan臋艂o na trytytkach ... mam nadzieje, 偶e tymczasowo .... Ale wo艂a艂em trytytki ni偶 tylko t膮 jedn膮 艣rubk臋 - raz po wizycie u mechanika zaliczy艂em opadni臋cie os艂ony na asfalt. Wtedy uda艂o mi si臋 spinki za艂o偶y膰. Ale auto znowu by艂o u mechanika (innego) kt贸ry wymienia艂 wiskoze i zdejmowa艂 pas przedni do tego ....

Chcia艂em si臋 upewni膰 na https://ifinterface.com/ 偶e tam ma by膰 co艣 innego i ... zdziwienie .... wg tego katalogu od przodu mam mie膰 tylko jeden ko艂ek .... centralnie ... tam gdzie u mnie 艣rubka jest .... Co艣 nie teges z moim autem czy z tym katalogiem? Pami臋ta kto艣 jak to tam powinno wygl膮da膰 ?

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: