Tarcze hamulcowe 1.8 T

Awatar użytkownika
bednar676
Posty: 126
Rejestracja: 13 kwie 2014, o 15:04
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)
Imię: Dominik
Lokalizacja: Kielce

Tarcze hamulcowe 1.8 T

Post autor: bednar676 »

Witam
Mam dylemat na wyborem przednich tarcz. Mam do wyboru ZIMMERMAN COAT Z lub BREMBO XTRA
Słyszał ktoś o tarczach BREMBO XTRA ? Do tego znajomy jezdzacy subaru doradza mi klocki HELLA PAGID. Ktoś miał sttyczność z tymi tarczami/klockami ?
Do 1.8 T awt 2002 rok średnica tarczy to 288mm ?
Jeśli chodzi o inne tarcze np ATE power disc to odpadaja z miejsca mam w drugim aucie. Poprostu kpina nie tarcze nie ojezdzily nawet 20 tys a juz były krzywe.
Jeśli macie inne zestawy chetnie poznam opinie.
jerry1
Posty: 140
Rejestracja: 28 kwie 2017, o 18:46
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)

Re: Tarcze hamulcowe 1.8 T

Post autor: jerry1 »

A czemu nie BOSH ?
W superb jeszcze nie przerabiałem, ale w octavii I 2.0 AQY kupiłem w sklepie jakieś "bardzo dobre" wcale nie najtańsze. Po 5 tyś. już tak biły, że wymieniłem na bosha z allegro (z klockami) i taki komplet sprzedałem 45 tyś. km później i było nadal luks.
Awatar użytkownika
iparts
Posty: 19
Rejestracja: 26 mar 2013, o 12:26
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)
Imię: Marek
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Tarcze hamulcowe 1.8 T

Post autor: iparts »

Z pewnością Brembo ma sporą renomę jeśli chodzi o produkcję elementów układu hamulcowego. Doświadczenie wyniesione z wyścigów samochodowych oraz rajdów sprawia, że firma oferuje doskonałe produkty. Do Twojego samochodu z pewnością dopasujesz tarcze tej marki. Odpowiedni będzie np. ten model https://www.iparts.pl/czesc/tarcza-hamu ... tml#100032. Bardzo dobrej jakości tarcza hamulcowa dla samochodów osobowych.
Zapraszamy forumowiczów do internetowego sklepu z częściami - http://www.iparts.pl/auto/skoda,106.html
piotraskbw
Posty: 797
Rejestracja: 16 lis 2017, o 21:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 195KM / 420Nm
Lokalizacja: LDZ

Re: Tarcze hamulcowe 1.8 T

Post autor: piotraskbw »

I archeolog się znalazł :twisted:
Jeśli kupiłeś grafitowego Superba, to się odezwij na PW, powiem Ci wszystko o tym aucie (charakterystycznym znakiem jest, to że grill na masce jest przedliftowy a auto poliftowe).
ODPOWIEDZ