Czy S1 ma czujnik klocków tylnich + otwieranie wlewu paliwa

Avari
Posty: 380
Rejestracja: 5 mar 2017, o 08:11
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)

Re: Czy S1 ma czujnik klocków tylnich + otwieranie wlewu pal

Post autor: Avari »

Byłem, u wyżej wspomnianego.
Mam za jakiś tydzień oddać mu furę to rozbierze boczek zerknie i sprawdzi czy te otwieranie klapki wlewu przechodzi przez moduł komfortu czy nie.
Ogólnie jak mu tłumaczyłem to się śmiał i mówił, że cudów nie ma. Ale zobaczył na własne oczy i trochę mu się łyso zrobiło. Wpiął ( nie śmiać się nie znam się) taki drucik z żaróweczką i po kliknięciu przycisku ona się zapaliła ale twierdzi, że za małym światłem. Dziwne bo 12V podaje. Teoria jest na razie taka, że napięcie jednak za słabe żeby go ruszyć O.o
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy S1 ma czujnik klocków tylnich + otwieranie wlewu pal

Post autor: kamracik »

Napięcie jedno, prąd drugie. Napięcie może być 12V, ale pod obciążeniem opór może być za duży i tyle. Spróbujcie nowe kable nawet na krótko dać ze źródła (moduł komfortu?) do silniczka, nawet weź go w rękę obok i zobaczcie czy działa. Jak działa, bawcie się kablami, jak nie to szukacie w drugą stronę.
Avari
Posty: 380
Rejestracja: 5 mar 2017, o 08:11
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)

Re: Czy S1 ma czujnik klocków tylnich + otwieranie wlewu pal

Post autor: Avari »

To obstawiam w takim razie gubienie mocy pod obciążeniem. Będę działał w tym kierunku chociaż jak kabel gdzieś daleko będzie walnięty no to dupa.
Avari
Posty: 380
Rejestracja: 5 mar 2017, o 08:11
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)

Re: Czy S1 ma czujnik klocków tylnich + otwieranie wlewu pal

Post autor: Avari »

Sprawa rozwiązana. Napięcie pod obciążeniem było na pół gwizdka. Został wymieniony kabel +
ODPOWIEDZ