Luźny przycisk gałki zmiany biegów automat

Awatar użytkownika
superbdaro
Posty: 102
Rejestracja: 5 lut 2014, o 17:43
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Darek
Lokalizacja: Elbląg

Luźny przycisk gałki zmiany biegów automat

Post autor: superbdaro »

Witam kolegów mam pytanie czy słyszał ktoś albo wie w jaki sposób można i czy można naprawić przycisk gałki zmiany biegów automat tiptronic coś ostatnio zaczął luźno latać poradzcie coś.
Awatar użytkownika
superbdaro
Posty: 102
Rejestracja: 5 lut 2014, o 17:43
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Darek
Lokalizacja: Elbląg

Re: Luźny przycisk gałki zmiany biegów automat

Post autor: superbdaro »

Witam znalazłem taką całą galke na Aliexpress i to cała kompletną za 48 $ jest taka sama tylko różni się tym że tam gdzie jest drewno to w połowie jest hrom z grawerem V6 oczywiście nowa bo w aso jest ale bez przycisku. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
superbdaro
Posty: 102
Rejestracja: 5 lut 2014, o 17:43
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Darek
Lokalizacja: Elbląg

Re: Luźny przycisk gałki zmiany biegów automat

Post autor: superbdaro »

Tak dokładnie jakieś jaja z tymi częściami najtaniej policzyli mi w aso Olsztyn około 700 netto i bez przycisku i dowiadywalem się aso Elbląg i Gdańsk a pytam się no dobra a poco galka bez przycisku oni nie wiedzą, a przycisk osobno do kupienia to mówię chce zamówić to mówią niema nie pojmuje tego ale na szczęście na Aliexpress jest ich multum wejdź se na Aliexpress wpisz w wyszukiwarkę shift automat Passat bądź markę jaką szukasz i ukaże ci się prawdziwy świat części. Ps a sam przycisk koszt 5 $ na Ali. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Luźny przycisk gałki zmiany biegów automat

Post autor: CLO27 »

superbdaro pisze:Tak dokładnie jakieś jaja z tymi częściami najtaniej policzyli mi w aso Olsztyn około 700 netto i bez przycisku i dowiadywalem się aso Elbląg i Gdańsk a pytam się no dobra a poco galka bez przycisku oni nie wiedzą, a przycisk osobno do kupienia to mówię chce zamówić to mówią niema nie pojmuje tego ale na szczęście na Aliexpress jest ich multum wejdź se na Aliexpress wpisz w wyszukiwarkę shift automat Passat bądź markę jaką szukasz i ukaże ci się prawdziwy świat części. Ps a sam przycisk koszt 5 $ na Ali. Pozdrawiam
żeby znaczek na gałce zmiany biegów wymienić w SII trzeba całą nową gałkę kupić (a jest demontowalny) za 450 zł w manalu!!! Zobaczymy może pasuje od octavi II fl wtedy można sam hehe za 50 zł :P
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Luźny przycisk gałki zmiany biegów automat

Post autor: CLO27 »

No wiem ale pisze ogólnie jacy oni są przyjebani...demontowalny znaczek trzeba kupić z całą gałką....zresztą przyszedł i chuj jest inny, inne zaczepy...będę kombinował :)
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
ODPOWIEDZ