Kierunkowskaz,ośw.wnętrza, radio.

majkel00230
Posty: 9
Rejestracja: 4 lut 2017, o 15:43
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)

Kierunkowskaz,ośw.wnętrza, radio.

Post autor: majkel00230 »

Witam serdecznie wszystkich.
W mojej skodzie Superb I nie działa lewy przedni kierunkowskaz, bezpiecznik sprawdzony, żarówka też ok. Masa dochodzi, plus dochodzi, żarówka sprawna a dalej nie działa ;/ ;/ do same oprawki żarówki jest dołączony jakiś modulki na który wchodzą dwa przewody a jeden wychodzi i idzie do oprawy żarówki. Czy tak powinno być czy to wcześniej ktoś dorobił ?

Druga rzecz nie działa oświetlenie wnętrza. Brak napięcia na wtyczce włącznika wew. auta. Bezpiecznik sprawny.

I moja największa bolączka nie działają spryski lamp. Brak bezpiecznika w gnieździe ale nawet nie ma w jego miejscu przewodów doprowadzonych ;
lukkasiasty
Posty: 67
Rejestracja: 22 kwie 2016, o 21:56
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)

Re: Kierunkowskaz,ośw.wnętrza, radio.

Post autor: lukkasiasty »

Sprawdzałeś jak to wygląda w drugiej oprawce? Oświetlenie wnętrza to temat dosyć powszechny, poszukaj na forum. Xenony są fabryczne czy ktoś je dokładał?
majkel00230
Posty: 9
Rejestracja: 4 lut 2017, o 15:43
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)

Re: Kierunkowskaz,ośw.wnętrza, radio.

Post autor: majkel00230 »

A były superby bez xenonów ?

Dziwne problemy mam z elektryką. druga oprawka ma normalnie 2 przewody dochodzące.

Miał ktoś podświetlenie w lusterkach zewnętrznych ? nie działa mi ono. A nie wiem kiedy powinno działać czy przy otwieraniu drzwi czy przy zamykaniu auta.

I jeszcze pytanie nie mogę skasować "trip" czy kasuje się inaczej niż w innych autach ? samo wciśnięcie guzika na liczniku nic nie daje.
ODPOWIEDZ