Dziwnie działające wycieraczki.

Awatar użytkownika
Santiago92
Posty: 17
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 10:12
Samochód: Superb I
Rocznik: 2002
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Dominik
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Dziwnie działające wycieraczki.

Post autor: Santiago92 »

Cześć,

mam mały problem z wycieraczkami. Wygląda to tak, że jak przełączę wajchę o jedno czy dwa przełożenia, to wycieraczki lecą tylko raz, a nie tak jak powinno - z mniejszą lub większą częstotliwością. Natomiast, gdy przełączę na największą częstotliwość, to chodzą tak jak powinny.

Dodam, że mam małe problemy z elektryką - zalany i uszkodzony moduł komfortu (jeden z tych "zębów" w połowie złamany) - nie działa mi oświetlenie wnętrza i blokują się tylne prawe drzwi. Mimo to, komputer nie wskazuje żadnego błędu przy wycieraczkach. Wstępnie go wysuszyłem i połatałem przecieki, ale z racji pory roku i braku garażu, nie mam możliwości do zera wysuszyć filcu pod wykładziną, a to muszę najpierw zrobić żeby wymienić stary moduł.

Czy ten problem może mieć bezpośredni związek z modułem? Czy jest to jakaś typowa usterka, z którą idzie sobie jakoś poradzić?

Bezpieczniki sprawdzałem i na moje chłopskie oko nic z nimi nie jest - takie same jak wszystkie inne.
https://blogujmy24.pl/ - trening, dieta, suplementacja, zdrowie sport. Ponadto baza danych klubów sportów walki oraz trenerów.
lukkasiasty
Posty: 67
Rejestracja: 22 kwie 2016, o 21:56
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)

Re: Dziwnie działające wycieraczki.

Post autor: lukkasiasty »

Raczej przekaźnik odpowiada za pracę wycieraczek, trzeba by sprawdzić czy jest ok.
ODPOWIEDZ