Problem z elektryka I ksenonem

Lysy1008
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2016, o 21:29
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Łysy

Problem z elektryka I ksenonem

Post autor: Lysy1008 »

Witam 
mieszkam w Irlandii kupiłem parę dni temu superba 2004rok 1.9tdi 130KM w wersji elegance ale mam problem nie działa mi oświetlenie wnętrza,tempomat,prawy fotel kierowcy .tez nie działa dodam że bezpieczniki sprawdzone i jak wyciagnelem moduł komfortu to wydaje się być suchy ale ktoś już go wymieniał na używany bo jest oznaczony ze jest z passata 2005 byłem też dzisiaj na szrocie i dali mi moduł z passata i jedyne co zadziałało więcej to zaczął alarm wyć i tyle
może ktoś pomoze mi w temacie 
Mam też problem bo jeden ksenon mi nie święci, zarnik i starter zamienialem miejscami i to samo a przy okazji nie mogłem go przekręcić i chyba mi soczewka wyskoczyła z mocowania bo trochę zaczęła latać jakby ktoś mógł pomoc byłbym wdzięczny 
Pozdrawiam

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Lysy1008
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2016, o 21:29
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Łysy

Re: Problem z elektryka I ksenonem

Post autor: Lysy1008 »

Dodam jeszcze że fotel grzeje a nie jeździ pamięć też nie działa

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Problem z elektryka I ksenonem

Post autor: kamracik »

Jak pisałem oddaj to auto do mechanika, bo raczej nie masz jednej przyczyny tego wszystkiego, a pewnie woda zrobiła dość duże spustoszenie.
Awatar użytkownika
Santiago92
Posty: 17
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 10:12
Samochód: Superb I
Rocznik: 2002
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Dominik
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Problem z elektryka I ksenonem

Post autor: Santiago92 »

A zwracałeś uwagę na numer seryjny wymienianego modułu? Być może ktoś źle wstawił moduł (skoro zauważyłeś, że jest inny) i dlatego masz takie problemy. Albo jeszcze inaczej - ktoś wstawił przed sprzedażą byle jaki, który jest znośny wizualnie. Zwóć też uwagę na "zęby" przy podłączaniu (nie wiem jak to się fachowo nazywa), ja np. miałem jeden ułamany w połowie.
https://blogujmy24.pl/ - trening, dieta, suplementacja, zdrowie sport. Ponadto baza danych klubów sportów walki oraz trenerów.
Lysy1008
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2016, o 21:29
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Łysy

Re: Problem z elektryka I ksenonem

Post autor: Lysy1008 »

Byłem w serwisie skody i po vinie sprawdzili ze moduł jest prawidłowy
Na szrocie kupiłem drugi moduł z takim samym numerem z chodzącego auta i po podłączeniu akumulatora i ponownym podłączeniu fotel zaczął działać i myślałem że już tak zostanie a tu du.a rano już nie działał a poza fotelem reszta dalej nie działała lampki w środku centralny szaleje otwiera drzwi tylko niektóre
Nie mam narazie kiedy pojechać żeby go podłączyć ale chyba to jakaś grubsza robota może być

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Santiago92
Posty: 17
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 10:12
Samochód: Superb I
Rocznik: 2002
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Dominik
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Problem z elektryka I ksenonem

Post autor: Santiago92 »

Sprawdź jeszcze wiązkę przed i za modułem. To, że coś szaleje, może wynikać z tego, że przetarte kable raz się dotykają, a raz nie, przez co naprzemiennie mają i nie mają przepływu prądu. Do takiej akcji trzeba niestety trochę zajrzeć pod wykładzinę. Tylko tyle mi na myśl przychodzi, a sprawdzenie (o ile już tego nie zrobiłeś) nic Cię nie kosztuje.
https://blogujmy24.pl/ - trening, dieta, suplementacja, zdrowie sport. Ponadto baza danych klubów sportów walki oraz trenerów.
ODPOWIEDZ