Temperatura i schemat

motogold
Posty: 286
Rejestracja: 22 paź 2012, o 19:15
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Aktualnie: 163/370
Imię: Sławek
Lokalizacja: Rumia

Temperatura i schemat

Post autor: motogold »

Czy w waszych SI silnik utrzymuje cały czas temperaturę w połowie,czyli około 90st.?U mnie,gdy chwile pochodzi na wolnych obrotach,przy temperaturze takiej jak na zewnątrz,czyli około 8st. i włączonym nawiewie na 2 kresce,to spada mi temperatura na silniku dosyć szybko.
Silnik,aby dojść do temp.90 st.potrzebuje około 10 km a mrozów kurde nie ma. Termostat?Miałem podłączone pod vaga i błędów mi nie pokazał.
A druga sprawa-czy ma ktoś może schemat podłączenia kabli w fabrycznej kostce skody do symphony cd ??.Za każdym razem muszę uruchamiać i wyłączać ręcznie. A gdy ją kupiłem,to było jakieś sony podłączone.Chodzi mi o schemat do radia i kostki w aucie.
Wszystkim życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku i bezpiecznych kilometrów w naszych autkach :D
Pozdrawiam
wojciu771
Posty: 45
Rejestracja: 28 mar 2011, o 09:23
Samochód: Superb III
Rocznik: 2015
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: 195/430
Lokalizacja: Kuj-Pom

Re: Temperatura i schemat

Post autor: wojciu771 »

Termostat do wymiany, a schematu nie posiada:)
motogold
Posty: 286
Rejestracja: 22 paź 2012, o 19:15
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Aktualnie: 163/370
Imię: Sławek
Lokalizacja: Rumia

Re: Temperatura i schemat

Post autor: motogold »

Czy mógłby mi ktoś jakoś objaśnić kolory kostki z auta do Symphony? Coś mi tam kolory się nie zgadzają i jeżeli ktoś najlepiej zrobiłby zdjęcie tej kostki,jakie są kolory.Byłbym baardzo wdzięczny.
Według schematu się nic nie zgadza.Mam 2 kable grubsze czerw-niebieskie,na których mam cały czas zasilanie bez klucza i nijak nie mogę dojść,jaki kabel jest po stacyjce.ktoś nieźle mi tam pokombinował z tą instalacją.
Z góry dzięki za pomoc.
Pzdr.
ODPOWIEDZ