Światła pozycyjne i postojowe

arclite
Posty: 9
Rejestracja: 10 paź 2013, o 23:46
Samochód: Superb I
Silnik: 2.5TDI V6 AYM (155KM)

Światła pozycyjne i postojowe

Post autor: arclite »

Cześć.
Mój problem jest następujący otóż moja s1 miała małą jak się potem okazało usterkę i zaprowadziłem ją do "elektronika". Pomijając fakt że nic nie naprawił to jeszcze zepsuł mi światła.wyjeżdżając od niego spalił mi się bezpiecznik od migaczy to go wymienił ale przestały też działać światła pozycyjne.. Ma ktoś pomysł co może być przyczyną bo szukam na oślep. Będę wdzięczny za każdą informację odnośnie przekaźników itp odpowiedzialnych za działanie tych świateł.to trochę irytujące jeździć na przeciwmgielnym i trochę naginam prawo.

Pozdrawiam wszystkich
arclite
Ostatnio zmieniony 5 lis 2013, o 20:00 przez arclite, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Światła pozycyjne i postojowe

Post autor: dato »

Musisz dowiedzieć się dokładnie jakie przeróbki porobił - za czasów poloneza "elektronika" to były kable i przekaźniki więc może trafiłeś na taką starą szkołę...
arclite
Posty: 9
Rejestracja: 10 paź 2013, o 23:46
Samochód: Superb I
Silnik: 2.5TDI V6 AYM (155KM)

Re: Światła pozycyjne i postojowe

Post autor: arclite »

Przydałby się jakiś schemat elektryki oświetlenia. A ten patafian co zepsuł powiedział że w dzień i tak nie widać czy włączone a z przodu ksenony się świecą...

Tak sobie myślę że jak poszedł bezpiecznik to mógł oberwać przekaźnik 4B0 919 471 A albo on spowodował przepalenie bezpiecznika. Jutro sobie zamówię i przetestuję moją teorię. Z reguły te teoria się sprawdzają :)
arclite
Posty: 9
Rejestracja: 10 paź 2013, o 23:46
Samochód: Superb I
Silnik: 2.5TDI V6 AYM (155KM)

Re: Odp: Światła pozycyjne i postojowe

Post autor: arclite »

Jednak zdały by się jakieś schematy bo nic nie zdziałam.

Wysyłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk 2
ODPOWIEDZ