Czujniki parkowania;)

paxir
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2013, o 11:13
Samochód: Superb I
Silnik: 2.5TDI V6 AYM (155KM)
Imię: Iras

Czujniki parkowania;)

Post autor: paxir »

Witam wypaliły mi się czujniki parkowania w mojej superb niestety zamontowane mam 3U0919275A które są bardzo drogie ;) jednego bym jeszcze przełknął ale dwa;/ jest jakaś opcja zamontowania innego np:

http://allegro.pl/czujnik-pdc-parkowani ... 60315.html

Wygląda tak samo ma tylko inny symbol;/ a jeśli nie to czy możecie mi coś polecić jak z tym problemem sobie poradzić;) dzięki bardzo pozdrawiam
paxir
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2013, o 11:13
Samochód: Superb I
Silnik: 2.5TDI V6 AYM (155KM)
Imię: Iras

Re: Czujniki parkowania;)

Post autor: paxir »

widzę nikt nic nie wie;/ A czy jak wymienie wszystkie 4 na tańsze innego typu czy moduł to odczyta ktoś Coś wie??
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Czujniki parkowania;)

Post autor: szms »

Kolego, o czujnikach parkowania było kilka tematów, poszperaj - coś na pewno wywnioskujesz. 8-)
Awatar użytkownika
Matt
Posty: 1763
Rejestracja: 19 sie 2011, o 23:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 323/463

Re: Czujniki parkowania;)

Post autor: Matt »

Tematów było z 3 miliony, czujniki ktoś wałkuje co 2 miesiące. Temat zazwyczaj kończy się tym, że rozpoczynający wątek kupuje na allegro nowe czujniki i centralkę, a stare sprawne sprzedaje. Wychodzi mniej więcej na zero.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13589
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Czujniki parkowania;)

Post autor: Enriquez »

tyle, że należy dodać - kupuje nieoryginalne - akcesoryjne, bo fabryczne to jakaś masakra w przypadku S1
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
Matt
Posty: 1763
Rejestracja: 19 sie 2011, o 23:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 323/463

Re: Czujniki parkowania;)

Post autor: Matt »

Właśnie, umknęło mi słowo "nieoryginalne", bo oczywiście o takie mi chodziło. Ja u siebie wymieniłem dwa, teraz znów nie działają i znów któryś bym musiał wymienić. Szkoda zachodu, superb nie czołg, da się jezdzić bez.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13589
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Czujniki parkowania;)

Post autor: Enriquez »

Dobrą opinią cieszą się zestawy Valeo - kilu znajomych ma i chwali, ale można też najtańsze kupić według uznania.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
ODPOWIEDZ